Trening odchudzający bez podskoków o niskiej intensywności!

Chcąc stracić kilka zbędnych kilogramów pierwsze, co przychodzi Ci do głowy to konieczność wykonywania mega intensywnych ćwiczeń do upadłego, które powinny spalić maksymalna liczbę kalorii w jak najkrótszym czasie. 

reklama
Jednak nie do końca tak to się dzieje. Istnieje błędne przekonanie, że ćwiczenia o niskiej intensywności czy wpływie nie są tak skuteczne w poprawie lub utrzymaniu sprawności bądź utracie tkanki tłuszczowej.


Treningi o niskiej intensywności charakteryzują się wydłużonym czasem trwania ćwiczeń oraz obniżeniem poziomu wysiłku. Ta forma treningu jest idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących, wracających do ćwiczeń po dłuższej przerwie czy kontuzji. Świetnie wpływa na wzmocnienie serca oraz płuc, poprawę wytrzymałości i mobilności, lepsze dotlenienie mięśni, mniejsze obciążenie stawów i tym samym mniejsze ryzyko pojawienia się urazów. Trening o niskiej intensywności pozwala na spalanie kalorii oraz budowanie masy mięśniowej, ale także doskonale sprawdza się w redukcji tkanki tłuszczowej.
reklama

Nie zawsze konieczne jest wykonywanie intensywnych treningów, aby pozbyć się zbędnych kilogramów czy poprawić kondycję. Dlatego tym razem poniżej znajdziesz świetny trening cardio bez podskoków, który możesz wykonać w każdym miejscu i czasie oraz dodatkowo także bez obuwia.
reklama
Trening odchudzający bez podskoków o niskiej intensywności! Reviewed by Sylwia on 19:50 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.