Prosty trening na brazylijskie krągłe pośladki – 10 minut!

Pomiędzy przysiadami, wykrokami czy martwym ciągiem istnieje niezliczona liczba ćwiczeń, które działają i zmuszają do pracy dolne partie ciała. 

reklama
Jeżeli chcesz przede wszystkim swoją prace ukierunkować na pośladki możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób.

Prosty trening na brazylijskie krągłe pośladki – 10 minut

Kobiety pokochały kształty brazylijskich kobiet, a przede wszystkim ich piękne pośladki. To przełożyło się na zmianę w postrzeganiu idealnej sylwetki i podejściu do jej modelowania. Ćwiczenia na dolne partie ciała takie jak przysiady czy wykroki mają na celu poprawę napięcia i zwiększenie masy mięśni pośladkowych. W połączeniu z treningami cardio i siłowymi wpływają na podniesienie pośladków oraz spalenie nadmiaru tłuszczu. W rezultacie pośladki mogą wydawać się bardziej napięte, jędrne i większe. Nie jest to jednak efekt natychmiastowy. W rzeczywistości, jeżeli chcesz naprawdę zmienić rozmiar pośladków nastaw się na ciężką pracę, dyscyplinę, poświęcenie, skupienie oraz odpowiednie odżywianie. Dla wielu kobiet samo ujędrnienie pośladków bez zmiany ich rozmiaru jest już satysfakcjonujące.
reklama
Zobacz również: 12-minutowy trening na boczny pośladek – średni mięsień pośladkowy i figurę klepsydry!

Jeżeli chcesz poprawić kształt swoich pośladków, poniżej znajdziesz rewelacyjny 10-minutowy trening modelujący pośladki. Trening składa się głównie z jednego ćwiczenia, które wykonujesz w 6 różnych wariantach.
reklama


Prosty trening na brazylijskie krągłe pośladki – 10 minut! Reviewed by Sylwia on 12:31 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.