Brazylijskie pośladki – trening modelujący pośladki i dodatkowo brzuch!

Z jakiegoś powodu kobiety na całym świecie praktycznie w jednym czasie zainteresowały się uzyskaniem perfekcyjnie krągłych pośladków, żegnając tym samym na dobre płaskie pupy. 

reklama
Kanonem piękna w tym aspekcie stały się pośladki brazylijskich kobiet, które mają się czym pochwalić. A my możemy im zdecydowanie dorównać.

Brazylijskie pośladki – trening modelujący pośladki i dodatkowo brzuch

Praca nad sylwetką powinna obejmować całe ciało – nie skupiać się wyłącznie na jednej jego partii. Jeżeli chcesz mieć brazylijskie pośladki to mimo wszystko musisz ćwiczyć i wzmacniać całe ciało. Dodanie ukierunkowanych ćwiczeń do planu treningowego umożliwi zbudowanie większych pośladków i wymodelowanie ich w określony sposób. Osiągnięcie stuprocentowych dużych brazylijskich pośladków wymaga kilku czynników tj. aktywacja odpowiednich grup mięśni oraz napędzenie organizmu do budowy tych mięśni. Wszystko okraszone cierpliwością i ciężką pracą. Jednak, jeżeli zależy Ci na uniesieniu i wymodelowaniu pośladków bez nadania im „pokaźnych” kształtów, trening dolnych partii ciała wpłynie korzystnie nie tylko estetycznie na twoje ciało, ale i zdrowotnie.
reklama
Zobacz również: Trening na krągłe pośladki przyjazny kolanom – bez przysiadów i podskoków!

Jeżeli naprawdę chcesz mieć krągłe i uniesione pośladki, nie czekaj i zacznij nad nimi pracować. Poniżej znajdziesz świetny trening modelujący pośladki oraz dodatkowo brzuch, który przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Dołożenie obciążenia na kostki zwiększy efekty ćwiczeń. Wykonuj trening 3-4 razy w tygodniu.
reklama


Brazylijskie pośladki – trening modelujący pośladki i dodatkowo brzuch! Reviewed by Sylwia on 19:48 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.