Trening na krągłe pośladki przyjazny kolanom – bez przysiadów i podskoków!

Nie ma chyba kobiety, która nie przejmowałaby się swoim wyglądem i nie chciała czegoś w sobie poprawić. 

reklama
Spory procent skupia się w dużej mierze na poprawie swoich pośladków i nadania im ładnego krągłego kształtu. Ale co, jeżeli podczas ćwiczeń zaczynasz odczuwać dyskomfort czy ból w kolanach, utrudniający wykonywanie podstawowych ćwiczeń ?

Trening na krągłe pośladki przyjazny kolanom – bez przysiadów i podskoków

Przysiady czy wykroki są niezwykle skutecznymi ćwiczeniami modelującymi w szybkim tempie dolne partie ciała, jednak należą do ćwiczeń dość mocno angażujących i obciążających kolana. Przy nieodpowiedniej technice łatwo można nabawić się kontuzji lub w najmniejszym przypadku zacząć odczuwać pewien dyskomfort. Istnieje jednak wiele innych ćwiczeń, które możesz wykonywać, pracując nad swoimi pośladkami. Możesz skorzystać z mnóstwa propozycji treningów przyjaznych kolanom, które nadal będą ukierunkowane na kształtowanie twoich nóg i pośladków. Myślisz, że skuteczny trening modelujący pośladki koniecznie musi zawierać przysiady i wykroki? Nie musi…
reklama
Zobacz również: 5 rewelacyjnych ćwiczeń wzmacniających i ujędrniających pośladki!

Poniżej znajdziesz właśnie taki trening. Będziesz poprawić wygląd swoich pośladków bez obciążania kolan. Gotowy trening trwa 15 minut. Jedyne czego potrzebujesz to mata.
reklama


Trening na krągłe pośladki przyjazny kolanom – bez przysiadów i podskoków! Reviewed by Sylwia on 19:49 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.