30-minutowy odchudzający trening HIIT na całe ciało!

Bez względu na to czy starasz się zrzucić zbędne kilogramy, przyspieszyć metabolizm czy poprawić kondycję treningi HIIT całego ciała to idealny sposób na budowanie mięśni oraz jednocześnie poprawę wydolności sercowo-naczyniowej. 

reklama
Osoby systematycznie trenujące także powinny mieć w swoim planie treningowym ten rodzaj treningu, ponieważ dzięki niemu będą w stanie poprawić swoje wyniki sportowe.

30-minutowy odchudzający trening HIIT na całe ciało

Trening HIIT rodzaj ćwiczeń o wysokiej intensywności wykonywanych w krótkim czasie , po którym następuje dłuższy okres na mniejszą intensywność ćwiczeń lub spoczynku. Krótsze okresy czasu, w jakich ćwiczysz pozwalają zmusić się do wyższych poziomów intensywności niż normalnie jesteś w stanie osiągnąć podczas dłuższego czasu. Prościej – w krótkim czasie jesteś w stanie dać z siebie znacznie więcej niż wykonując to samo przez większą ilość minut. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu, a zależy im na skutecznym osiąganiu celów treningowych. Duża zaletą treningu HIIT oprócz intensywności, dzięki której metabolizm zostaje podkręcony na maxa jest także możliwość wykorzystania wszelkich ćwiczeń budujących ciało od stóp do głów. Trening ten nie musi opierać się wyłącznie na skakaniu czy bieganiu np. w miejscu.
reklama

Jest to wymagający trening, jednak dający bardzo wiele. Jeżeli masz ochotę zmienić coś w swoim planie ćwiczeń albo brakuje Ci czasu na ćwiczenia poniższy gotowy trening powinien spodobać Ci się. Popracuje brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy oraz spalisz nadmiar tkanki tłuszczowej , nawet po zakończeniu ćwiczeń.
reklama


30-minutowy odchudzający trening HIIT na całe ciało! Reviewed by Sylwia on 12:53 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.