Rewelacyjny trening zwalczający cellulit – jędrne pośladki i gładkie uda!

Eliminacja cellulitu, inaczej pomarańczowej skórki jest jednym z najczęstszych celów kobiet rozpoczynających przygodę z ćwiczeniami. 

reklama
Dołeczki lub wgłębienia na udach i pośladkach kojarzą się często z brakiem aktywności fizycznej, co jest zdecydowanie błędne. Cellulit wbrew pozorom jest czymś naturalnym i każda sylwetka może być podatna na jego występowanie.

Rewelacyjny trening zwalczający cellulit – jędrne pośladki i gładkie uda

Każda sylwetka – od bardzo wysportowanej do tej z wysokim poziomem tkanki tłuszczowej – może mieć skłonności i sprzyjać odkładaniu się tłuszczu pod skórą. Możesz mieć genetyczne predyspozycje do cellulitu. Kobiety niestety częściej skarżą się na pomarańczową skórkę niż mężczyźni, która odkłada im się na głównie w dolnej części ciała, czyli na udach i pośladkach. Im więcej tłuszczu zgromadzi się, tym większe prawdopodobieństwo, że zauważysz u siebie grudki tłuszczu w tych miejscach. Jest to minus, ale i plus. Jeżeli za cellulit odpowiada nadmiar tkanki tłuszczowej to pozytywną wiadomością jest, że zmniejszając poziom tłuszczu w ciele, jesteś w stanie zmniejszyć bądź zlikwidować cellulit. Pomocne przy redukcji cellulitu są ćwiczenia typu cardio i HIIT – spalacze tłuszczu, ćwiczenia siłowe oraz zdrowe odżywianie.
reklama

Przy odrobienie cierpliwości i regularności w działaniach jesteś w stanie poprawić stan i wygląd swoich ud i pośladków. Aby ułatwić Ci nieco zadanie, poniżej znajdziesz rewelacyjny trening zwalczający cellulit. Potrzebujesz jedynie maty i chęci.

reklama


Rewelacyjny trening zwalczający cellulit – jędrne pośladki i gładkie uda! Reviewed by Sylwia on 19:21 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.