Szybki 10-minutowy trening brzucha!

Wyłącznie płaski brzuch to dla niektórych za mało – i dobrze! O ile odpowiednim odżywianiem jesteś w stanie pozbyć się dodatkowych kilogramów, o tyle samą dietą mięśni już nie wzmocnisz.

reklama

Zapewne już nie raz obiło Ci się o uszy powiedzenie, że „odchudzanie zaczyna się w kuchni” bądź „dieta - 70%, ćwiczenia-30%”.

Szybki 10-minutowy trening brzucha!

Tak to właśnie jest. Płaski brzuch możesz zrobić dietą, ale takiego z zarysowanymi mięśniami i widocznym tzw. sixpakiem już nie. Jeżeli zależy Ci na kształtnym brzuchu musisz przeznaczyć czas na regularną pracę nad nim. Ćwiczenia kondycyjne wspomogą utratę kilogramów, wymuszą pracę całego ciała i każdego mięśnia, jaki się w nim znajduje. Dokładając ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie brzucha wpłyną na jego wzmocnienie i lepsze wymodelowanie. Dzięki ćwiczeniom możesz nie tylko wyrobić swój abs, ale na przykład sprawić, że talia stanie się węższa. Poza tym wyćwiczone mięśnie brzucha wyglądają zdecydowanie lepiej niż sam płaski brzuch.
reklama

Nie musisz ćwiczyć mięśni brzucha godzinami – wystarczy przeznaczyć dodatkowych kilka minut. Dlatego tym razem poniżej znajdziesz szybki, bo dziesięciominutowy trening na brzuch. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu. Wystarczy mata lub sama podłoga.
reklama


Szybki 10-minutowy trening brzucha! Reviewed by Sylwia on 19:58 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.