Tabata na siedząco bez obciążania kolan i bioder!

Chcesz zrzucić zbędne kalorie i stracić nadmiar tkanki tłuszczowej, ale nie masz czasu na długie ćwiczenia? Nie znajdziesz już wymówi do omijania treningów. 

reklama
Dla osób takich jak ty – zapracowanych, zabieganych, z wieloma obowiązkami na głowie idealnie sprawdzi się tabata.

Tabata na siedząco bez obciążania kolan i bioder!

Trening tabata to rodzaj treningu interwałowego (HIIT) o bardzo dużej intensywności wykonywanego w krótkim czasie. Tabata stanowi połączenie ćwiczeń beztlenowych (anaerobowych) z ćwiczeniami tlenowymi (aerobowymi), co pozwala na uzyskanie lepszej wydolności i wytrzymałości organizmu, ale także na szybszą redukcję tkanki tłuszczowej i utratę wagi. Ogromnym plusem tego rodzaju treningu jest to, że organizm spala kalorie nawet długo po zakończeniu ćwiczeń.
reklama
Zobacz również: Wzmocnij plecy oraz mięśnie brzucha tymi 4 ćwiczeniami

Tabata jest treningiem, który mogą wykonywać osoby o różnym poziomie aktywności fizycznej. Osoby początkujące także mogą ją wykonywać. A co z osobami, które chcą stracić zbędne kilogramy a dokuczają im na przykład bóle kolan czy bioder? Na to też znalazło się rozwiązanie, które proponujemy poniżej.

Zobacz również: Płaski Brzuch: 3 ćwiczenia, które zrobisz w kilka minut

Już nikt nie będzie miał wymówki, aby ćwiczyć. Jeżeli masz urazy stopy, kostek, kolan czy bioder możesz wykonać trening tabata na siedząco. Przygotuj krzesło – stabilne, najlepiej z twardszym siedziskiem.
reklama


Tabata na siedząco bez obciążania kolan i bioder! Reviewed by Sylwia on 19:23 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.