Rewelacyjny trening ujędrniający uda oraz pośladki dla kobiet po 40 roku życia!

Sprawne ciało oraz dobra kondycja fizyczna nie znają wieku. Jednak im jesteśmy starsze i przybywa świeczek na naszym torcie warto zwrócić większą uwagę na nasze ciało i to jak się w nim czujemy. 

reklama
Na szczęście coraz więcej kobiet dba o siebie, inwestując nie tylko w wizyty u kosmetyczki, ale także ćwicząc. Od jakiegoś czasu możesz słyszeć , że obecnie „40 to nowa 20”. I nie mam nic przeciwko temu.

źródło

Codzienne ćwiczenia dla wielu kobiet mogą okazać się wyzwaniem czy wręcz luksusem, jednak spróbuj przeznaczyć dla siebie choć 30 minut na przykład na energiczny spacer lub 15 minut na bardziej intensywną aktywność fizyczną, jaką może być bieganie bądź ćwiczenia HIIT. Nie musisz ćwiczyć codziennie – znajdź choćby 3 dni. Warto także postawić na ćwiczenia siłowe, dzięki którym poprawisz siłę i wzmocnisz ciało, polepszysz równowagę i stabilność czy ograniczysz ryzyko nadwagi i obciążania stawów.
reklama
Zobacz również: Trening 5000 kroków, spalający ogrom kalorii i tkanki tłuszczowej!

Obecnie kobiety w wieku 40 lat i wyżej nie są już tymi samymi kobietami co wcześniej. Wyglądają zdecydowanie młodziej. Jednak, aby to utrzymać na dłużej warto dbać o swoje ciało każdego dnia. W końcu „w zdrowym ciele - zdrowy duch”, co przekłada się w ogromnym stopniu na nasz wygląd. Niestety z każdym wiekiem naturalna jędrność ciała maleje, dlatego ćwiczenia są niezbędne. Nikt nie powiedział, że 40 nie może mieć ekstra pośladków czy zgrabnych nóg.
reklama
Zobacz również: Rewelacyjny trening na stojąco modelujący ramiona, brzuch i pośladki jednocześnie!

Zatem czas działać – trening ujędrniający pośladki oraz uda czeka poniżej. Będziesz potrzebować pary hantli, jednak nie są one konieczne. Jeżeli nie czujesz się na siłach, możesz spokojnie wykonać każde ćwiczenie bez obciążenia.
reklama


Rewelacyjny trening ujędrniający uda oraz pośladki dla kobiet po 40 roku życia! Reviewed by Sylwia on 19:15 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.