20-minutowy trening na całe ciało dla początkujących

Nie podoba Ci się twój brzuch czy uda i chciałabyś, aby wyglądały lepiej? A może po prostu chciałabyś mieć więcej energii i być bardziej sprawną w wykonywaniu codziennych czynności? 

reklama

Bez względu na to co jest twoją motywacja warto poświęcić kilka minut na ćwiczenia dla samej siebie i lepszego samopoczucia. Początki zawsze bywają trudne i najgorzej znaleźć czas. Ale uwierz, że dasz rade.

20-minutowy trening na całe ciało dla początkujących

Rozpoczynając regularne ćwiczenia – mam tu na myśli tu przynajmniej 2-3 razy w tygodniu- nie musisz od razu rezerwować godziny. Zacznij stopniowo, naucz się poprawnego wykonywania ruchów poszczególnych ćwiczeń, przyzwyczaj ciało do nowego. Na początku warto postawić na treningi dla początkujących. I taki właśnie znajdziesz poniżej. Trening został oparty na podstawowych ćwiczeniach, które nie są skomplikowane, ani trudne do powtórzenia. Sekwencje ćwiczeń są powtarzane, dzięki czemu możesz przyzwyczaić się do tych ruchów. Oczywiście nie zabraknie przerw na złapanie oddechu czy łyk wody.
reklama

Poniższy trening trwa 20-minut i składa się już z rozgrzewki na początku oraz rozciągania po treningu głównym. Dzięki wykonywaniu ćwiczeń wolno i dokładnie poczujesz, jak pracują mięśnie. Nie będziesz potrzebować żadnego sprzętu. Także do dzieła – dasz radę.
reklama


20-minutowy trening na całe ciało dla początkujących Reviewed by Sylwia on 19:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.