Najlepsze treningi modelujące ciało, które wykonasz oglądając Tv!

Regularne ćwiczenia wpływają niezwykle korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu. 

reklama
Czasem jednak zdarza się, że ostatnią czynnością o jakiej myślisz jest trening. Sama myśl o skakaniu czy bieganiu sprawia, że masz jeszcze mniej siły i ochoty. Jedyne na co jesteś w stanie się zgodzić to błogie leżenie na kanapie i oglądanie ulubionego serialu. To nic złego, pozwól sobie na to.

źródło

Jednak jeżeli masz w sobie jeszcze nieco więcej siły i zapału lub czujesz, że warto byłoby nieco popracować nad swoim ciałem – mam dla Ciebie idealne ćwiczenia, podczas których nie ruszysz się z kanapy czy łóżka. Kto powiedział, że oglądanie Tv i ćwiczenia muszę się wykluczać? No właśnie nikt. Oczywiście podczas takich ćwiczeń nie spalisz tyle kalorii, co podczas treningi interwałowego oraz nie zbudujesz imponujących mięśni, co treningiem siłowym, jednak nawet najmniejsza dawka aktywności fizycznej będzie lepsza niż żadna.

Zobacz również: 5 ćwiczeń na płaski brzuch, które zrobisz bez wychodzenia z łóżka.

Wykonując mini treningi w każdej przerwie reklamowej ulubionego filmu, zmieniając partię ciała, nad którą pracujesz jesteś w stanie ćwiczyć w sumie ok. 40 minut. To już całkiem fajnie. 
reklama

Poniżej znajdziesz kilka gotowych treningów, z których możesz skorzystać podczas oglądania Tv.


reklamaNajlepsze treningi modelujące ciało, które wykonasz oglądając Tv! Reviewed by Sylwia on 20:13 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.