Prosty i skuteczny trening odchudzający dla osób początkujących na całe ciało

Jesteś osobą początkującą i chcesz szybko schudnąć i to bez efektu jo-jo?

reklama
Proste pytanie i bardzo często odpowiedź jest twierdząca. Niestety to jest ogromny błąd osób, które zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami oraz zdrowym odżywianiem. Nie istnieje połączenie szybkiego odchudzania bez efektu jo-jo. Oczywiście zdarzają się wyjątki-i tego nie zaprzeczamy, ale szybkie odchudzanie nie jest zdrowe dla naszego ciała.


Odpowiednio przygotowany plan treningowy wraz z dietą oraz deficytem kalorycznym przyniesie bardzo dobre efekty. Jeśli, chcesz schudnąć tak powinien wyglądać twój plan na kolejne tygodnie, a nawet miesiące.
reklama
Zobacz również: Jędrny biust: 4 najlepsze ćwiczeń na podniesienie biustu

Bardzo często w naszych wpisach opisujemy co należy zrobić, aby skutecznie schudnąć. Polecamy Ci zobaczyć klika z nich. Jeśli, jesteś osobą początkującą zacznij od treningów, które są dla takich osób przygotowane. Zbyt ciężki treningi spowoduje, że kolejnego dnia będziesz miała takie zakwasy, że odechce Ci się kolejnych treningów na dobre kilka dni. Dlatego bardzo ważne to, abyś odpowiednio dobrała trening. Oczywiście zakwasy się pojawią ze względu na to, że zaczną w końcu pracować.. ale nie będzie to aż taki ból.

Zobacz również: Płaski Brzuch: 3 ćwiczenia, które zrobisz w kilka minut

Trening, jaki dziś chcemy Ci zaprezentować jest idealny dla osób początkujących. Podczas treningu będzie pracowało całe twoje ciało. Poczujesz mięśnie brzucha, ud, pośladków, jak również ramion. Do wykonania treningu nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Przygotuj jedynie butelkę 1,5 litrową z wodą do picia. Butelka będzie wykorzystywana jako dodatkowe obciążenie. Trening trwa około 26 minut i składa się z rozgrzewki, treningu głównego oraz rozciągania. Taki schemat treningu pozwoli Ci odpowiednio rozgrzać mięśnie i przygotować je na dany wysiłek. Na zakończenie rozciąganie, które ma za zadanie rozciągnąć odpowiednie mięśnie, aby zminimalizować ryzyko zakwasów, ale i nie tylko.

Zobacz również: 4 ćwiczenia ujędrniające pośladki bez dodatkowego sprzętu

Zobacz trening dla osób początkujących na całe ciało:

reklama
Prosty i skuteczny trening odchudzający dla osób początkujących na całe ciało Reviewed by Rafał on 20:55 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.