Płaski brzuch: 4 proste ćwiczenia na brzuch oraz talię

Każda z nas dąży do pięknego i płaskiego brzucha, jak również do szczupłej talii. Robienie samych brzuszków nie jest rozwiązaniem kompleksowym i nie przyniesie Ci spektakularnych efektów.

reklama
Wykonywanie odpowiednich ćwiczeń, jak również zadbanie o prawidłowe odżywianie przyniesie bardzo dobre efekty. Bardzo ważne, aby unikać błędów, które bardzo często niweczą twoją ciężką pracę.


Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 bardzo proste ćwiczenia na płaski brzuch, które możesz wykonać w domu bez dodatkowego sprzętu. Zacznijmy jednak od początku.

Czy można szybko uzyskać płaski brzuch?


Najlepszym treningiem na spalenie tkanki tłuszczowej są treningi aerobowe (trening cardio, bieganie, pływanie, szybki marsz, jak również jazda na rowerze). Wykonywanie powyższych treningów nie zagwarantuje Ci, że w pierwszej kolejności schudnięcie z brzucha. To twój organizm sam zdecyduje, która część ciała w pierwszej kolejności będzie redukowana. W tym przypadku najważniejsza jest systematyczności i wytrwałość. Trening aerobowy powinien trwać od 20 do 40 minut. Dodanie dodatkowych ćwiczeń typowo na mięśnie brzucha może w znaczny sposób polepszyć efekty twoich treningów.

Co należy jeść, aby mieć płaski brzuch?


Jeśli chcesz mieć piękne i zdrowe ciało, a "efektem ubocznym" będzie płaski brzuch musisz zmienić swoje nawyki żywieniowe. Musisz skupić się na tym, aby twoja dieta była bogata w produkty lekkostrawne. Mówiąc dieta mamy na myśli zdrowe odżywienie bez głodówki. Musisz jeść odpowiednie produkty, które będą Cię sycić, ale będziesz przyjmować mniej kalorii.

To jak powinna wyglądać twoja dieta przeczytasz tutaj > Jak schudnąć? Zasady, dieta i ćwiczenia
reklama
Jeśli masz nadwagę wówczas w walce o piękne i zdrowe ciało koniecznie musisz zastosować deficyt kaloryczny. Co to jest deficyt kaloryczny? Więcej szczegółów znajdziesz tutaj > Co to jest deficyt kaloryczny? Czy jest ważny w diecie?
reklama
Połączenie tych dwóch elementów przybliży Cię do osiągnięcia twojego celu.

Zobacz koniecznie 4 ćwiczenia na płaski brzuch.


Każde z ćwiczeń wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń. Poniższe ćwiczenia dodaj do swojego treningu głównego wówczas szybciej zobaczysz efekty.

Ćwiczenie 1:


Ćwiczenie 2:Ćwiczenie 3:Ćwiczenie 4:


Płaski brzuch: 4 proste ćwiczenia na brzuch oraz talię Reviewed by Rafał on 20:26 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.