Płaski Brzuch: 4 ćwiczenia na utratę tkanki tłuszczowej na leżąco

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej na brzuchu, musisz trzymać się określonych zasad.

reklama
Podstawa to odpowiednie zdrowe odżywianie połączone z deficytem kalorycznym, regularnych ćwiczeniach cardio oraz trening siłowy wykonywany minimum 3 razy w tygodniu.


Podstawy zdrowego odżywania opisaliśmy bardzo dokładnie w artykule poniżej:
Zobacz: Jak schudnąć? Zasady, dieta i ćwiczenia

Jeżeli zmotywujesz się i będziesz trzymała się powyższych zasad, skutecznie schudniesz i stracisz nadmiar tkanki tłuszczowej z całego ciała. Jeśli już to robisz, możesz dodać poniższe 4 ćwiczenia na "płaski brzuch"do swoich codziennych rutyn. Ćwiczenia angażują różne mięśnie twojego brzucha dzięki czemu będziesz wstanie osiągnąć dużo lepsze i szybsze efekty. Pięknie zarysowane mięśnie skośne oraz delikatnie umięśniony brzuch.

Ćwiczenia na mięśnie brzucha, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy wykonasz na podłodze. Nie ma nic lepszego niż ćwiczenia na zredukowanie tłuszczu z brzucha na leżąco. Niech Cię to nie zwiedzie, ponieważ ćwiczenia są intensywne i poczujesz je na 100%.
reklama
Zobacz również: 5 ćwiczeń na pośladki - jak szybko podnieść pośladki?

Oczywiście poniższe ćwiczenia musisz potraktować jako dodatek do twojego treningu głównego na spalenie tkanki tłuszczowej. Naszym celem jest zaprezentowanie Ci kilku różnych wariantów, które jeśli wdrożysz mogą polepszyć twoje efekty. Bardzo ważne jest to, abyś zmieniała trening, jaki wykonujesz. Jeśli wykonujesz tylko jedno ćwiczenie będzie Ci bardzo ciężko osiągnąć zamierzony cel.
reklama
Zobacz również: 5 skutecznych i prostych ćwiczeń odchudzających

Zobacz 4 ćwiczenia na utratę tkanki tłuszczowej na brzuchu:


Ćwiczenie 1:


1. Połóż się na podłodze, kolana ugięte. Stopy położone na podłodze, a ręce za głową.
2. Ręce delikatnie trzymają głowę, powoli podnieś kolana pod kątem 90 stopni, podnieś stopy z podłogi, łopatki powyżej podłogi.
3. Zacznij od ruchu jakbyś pedałowała na rowerze, podnosząc jedno kolano w kierunku pachy. Jednocześnie prostując drugą nogę.
4. Obróć tułów, aby móc dotknąć łokcia przeciwległym kolanem.

Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia po 15 powtórzeń.

Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:


Ćwiczenie 4:

Płaski Brzuch: 4 ćwiczenia na utratę tkanki tłuszczowej na leżąco Reviewed by Rafał on 19:58 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.