Skuteczny 20-minutowy trening na płaski brzuch nie dla każdego!

Trening na płaski brzuch nie musi być monotonny i nudny. Jest bardzo wiele ćwiczeń, które pomogą Ci pozbyć się oponki na brzuchu.

reklama
W walce o piękną i zdrową sylwetkę podstawą jest oczywiście odpowiednie odżywianie. Tak jak piszemy w wielu naszych artykułach ważne są zdrowe wybory, które powodują całkowitą zmianę w naszym życiu. Mówiąc o zdrowym odżywianiu nie mamy na myśli diet na których myślisz tylko o jedzeniu. Myślimy o produktach zdrowych i nieprzetworzonych. Wystarczy, że zjesz kawałek czekolady, batona, napijesz się gazowanego napoju, plus inną przekąskę = 1500 kalorii. Pełnowartościowy obiad oraz zdrowa przekąska dostarczy Ci tyle samo kalorii, ale samego jedzenia będzie dużo więcej. Takim sposobem "robi" się płaski brzuch w kuchni.
reklama
Zobacz również: 4 ćwiczenia na jędrne pośladki, które poprawią ich wygląd w krótkim czasie
 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8D_ItZBvbmk

Trening, jaki dziś dla Ciebie przygotowaliśmy powinien być tylko dodatkiem do twojego treningu głównego. Podstawą do schudnięcia i pozbycia się tkanki tłuszczowej są treningi aerobowe, które dają niezły wycisk! I o to właśnie chodzi.

Zobacz również4 proste ćwiczenia, które pomogą wysmuklić ramiona nawet w domu

Trening, jaki dziś dla Ciebie przygotowaliśmy ma za zadanie wzmocnić i wysmuklić twoje mięśnie brzucha. Jeżeli nie masz nadmiaru tkanki tłuszczowej poniższy trening pozwoli Ci wysmuklić brzuch, który będzie miał miano pięknego i płaskiego :)

Przygotowaliśmy dla Ciebie trening, który trwa 20 minut, ale daje ogromny wycisk! Do wykonania treningu przygotuj koniecznie butelkę wody, ręcznik oraz matę. Tego typu treningi określamy żargonem "hardcore" - dlatego uznajemy, że trening nie jest dla osób początkujących. Trening na płaski brzuch daje ogrom satysfakcji po jego wykonaniu w 100%.

Zobacz również: 4 ćwiczenia, które pomogą spalić mnóstwo kalorii, nawet podczas oglądania telewizji

Trening na płaski brzuch znajdziesz poniżej:

reklama
Skuteczny 20-minutowy trening na płaski brzuch nie dla każdego! Reviewed by Rafał on 18:16 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.