5 ćwiczeń na obwisłą skórę ramion (tzw. pelikany lub motylki)

Ćwiczenia na ramiona mają za zadanie wzmocnić mięśnie, wysmuklić skórę oraz zlikwidować pelikany, które często są nazywane motylkami.


Ćwiczenia, które przygotowaliśmy mają za zadanie zlikwidować nadmiar skóry oraz ujędrnić mięśnie ramion. Proste oraz skuteczne ćwiczenia na ramiona są łatwe do wykonania i dostępne dla Ciebie 24/7. Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich ramion będziesz musiała zaangażować 3 kluczowe grupy mięśni: mięsień naramienny, biceps, triceps. Zobaczysz, że podczas wykonywania tych ćwiczeń mięśnie ramion będą Cię paliły. Jest to idealny czas, aby zacząć dbać o swoje ciało i zdrowie.
reklama
Zobacz również: 5 prostych ćwiczeń na fałdki pod pachami i na plecach

5 ćwiczeń na obwisłą skórę ramion (tzw. pelikany lub motylki)

Jakie hantle należy wybrać do takiego treningu?


Podstawowe pytanie, na które należy odpowiedzieć sobie przed rozpoczęciem treningu. Jakiej wagi powinien być ciężarek, aby rozpocząć trening? Odpowiedź może wydać się bardzo prosta, ale znajdź ciężar, z którym czujesz się komfortowo, lecz nadal czujesz opór podczas wykonywania ćwiczeń. Wyobraź sobie skalę ciężarka od 1-10 i wybierz taki ciężar, który odpowiada skali około 5. Jeśli zaczniesz wykonywać poniższe ćwiczenia, a zacznie Ci się wydawać, że ciężar jest zbyt lekki - wówczas jest to sygnał do zwiększenia wagi.
reklama
Zobacz również: 5 najlepszych ćwiczeń na ramiona dla kobiet

Poniżej przygotowaliśmy dla 5 ćwiczeń na ramiona, które wykonasz bez zaawansowanego sprzętu. Ćwiczenia na pozbycie się pelikanów tzw. motylków. Wystarczy butelka z wodą, krzesło kuchenne oraz własna masa ciała. Wystarczy, że zorganizujesz swój pokój na małą siłownię i zagospodarujesz trochę miejsca na wykonanie poniższych ćwiczeń. Jeśli chcesz uzyskać rewelacyjne efekty do twojego treningu głównego dodać poniższe ćwiczenia. Wykonuj ten trening na ramiona dwa lub trzy razy w tygodniu.

Czas wykonywania ćwiczeń powinien wynosić około 20 minut.

Jak wykonać poniższe ćwiczenia na ramiona?

reklama
Wykonaj 3 lub 4 serie, a każde ćwiczenie wykonaj 12 powtórzeń. Odpoczynek między seriami powinien trwać 30 sekund. Odpocznij i zacznij kolejne ćwiczenie.

Ćwiczenie 1: 


Ćwiczenie 2: 


Ćwiczenie 3: 


Ćwiczenie 4: 


Ćwiczenie 5: 


5 ćwiczeń na obwisłą skórę ramion (tzw. pelikany lub motylki) Reviewed by Rafał on 20:09 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.