4 proste i skuteczne ćwiczenia na mięśnie brzucha

Znajdziesz wiele ćwiczeń w internecie na wzmocnienie mięśni brzucha. Ćwiczenia, jakie dziś dla Ciebie przygotowaliśmy angażują wszystkie mięśnie brzucha.

reklama
Wiele razy możesz usłyszeć, że piękny i płaski brzuch może tylko twoim marzeniem. Nic bardziej mylnego! Każdy może osiągać swój zamierzony cel, jeśli systematycznie i wytrwale do niego dąży. Nie ma znaczenia czy jest to piękne ciało, czy zdrowe. Może to dotyczyć każdego aspektu twojego życia.


Odpowiedni plan działania, metoda małych kroczków i wytrwałość to podstawa. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej musisz skupić się na zmianie nawyków żywieniowych. Bardzo możliwe, że wdrożenie deficytu kalorycznego jest w twoim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem.
reklama
Zobacz na czym polega deficyt kaloryczny.

Kolejnym etapem będą ćwiczenia aerobowe, które odpowiadają za spalanie tkanki tłuszczowej tj. cardio, interwałowe, tabata.

Ćwiczenia na brzuch, jakie dla Ciebie prezentujemy są bardzo proste w wykonaniu. Spokojnie wykonasz je w zaciszu domowym. Wzmocnisz nimi mięśnie brzucha, a jeśli tkanka tłuszczowa na twoim brzuchu jest małą - pięknie uwidocznisz mięśnie. Dodatnie poniższych ćwiczeń do codziennych treningów pomoże Ci osiągnąć szybsze i lepsze efekty. Ćwiczenia na mięśnie brzucha zajmą Ci zaledwie 15-20 minut.
reklama
Zobacz również: 5 najlepszych ćwiczeń na brzuch dla kobiet

Ćwiczenie 1:


Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:Ćwiczenie 4:

4 proste i skuteczne ćwiczenia na mięśnie brzucha Reviewed by Rafał on 20:24 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.