8 minut ćwiczeń na fałdki pod pachami i na plecach

Jak pozbyć się wałeczków pod pachami? Jakie ćwiczenia oraz dietę należy stosować, aby pozbyć się frustrujących wałeczków?


Nie musisz się martwić. Na każde powyższe pytanie znajdziesz odpowiedź. Zacznijmy od samego początku.

Dlaczego powstają wałeczki pod pachami?


Nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa w okolicach biustu oraz na wysokości pach to nic innego jak wałeczki. Nie jest to problem, tylko osób otyłych, ale bardzo często z problemem borykają się osoby szczupłe. Prawidłowo dobrany biustonosz pozwoli ukryć fałdki tłuszczu, ale aby pozbyć się ich całkowicie należy mieć jasny plan.

Z reguły skupiamy się na treningach na pośladki czy płaski brzuch. Co z ćwiczeniami np. na plecy? W większości skupiamy się na poprawę miejsc, które widzimy w lustrze. Nie ma nic fajniejszego niż, pięknie zarysowane mięśnie brzucha czy jędrne pośladki. Należy pamiętać, że trzeba skupić się na całym ciele również na plecach.
reklama
Zobacz również5 Najlepszych Ćwiczeń Na Pozbycie Się Wałeczków Na Plecach i Boczków

8 minut ćwiczeń na fałdki pod pachami i na plecach

Jak pozbyć się tłuszczu spod pach?


Jeżeli twoim celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej z pleców, musisz wykonywać ćwiczenia angażujące mięśnie klatki piersiowej oraz rąk.

Idealnym rozwiązaniem będzie na samym początku wykonać ćwiczenia, które przyspieszają tętno jak np. trening cardio.
reklama
Zobacz również: 5 Super Ćwiczeń Na Fałdki Pod Pachami i Na Plecach

20-30 minutowe cardio w zupełności wystarczy. Kolejnym krokiem będzie odpowiednie odżywianie. Nie chodzi tutaj o drakońskie diety, które spowodują nic innego jak efekt jojo. Należy skupić się na zdrowym odżywianiu - dużo warzyw, wody, zdrowych nieprzetworzonych produktów. Słodycze, słodkie gazowane napoje powinny zostać wyrzucone z takiej diety.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo pozytywny trening 8-minutowy, który wykonasz w domu, Ćwiczenia angażują mięśnie rąk, barków - nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu.
Trening jest idealny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami. Trening dla osób początkujących na pozbycie się fałdek pod pachami i na plecach!

Zobacz również: 
 ćwiczeń na pośladki, które wykonasz bez wychodzenia z łóżka
reklama
8 minut ćwiczeń na fałdki pod pachami i na plecach Reviewed by Rafał on 19:38 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.