Trening nóg Miley Cyrus [wideo]

Długie, zgrabne i smukłe nogi niczym u najlepszej modelki świata? Jeżeli chodzi o długość nóg to niestety nie mamy na to wpływu, ale nad ich kształtem możesz zdecydowanie popracować. Wdrożenie kilku ukierunkowanych na nogi ćwiczenia może zdziałać cuda.

reklama
Co powiesz na kolejny trening przebojowej trenerki Rebeccy Louise? Tym razem mam dla Ciebie trening nóg z udziałem tej trenerki. W tym nagraniu przedstawione zostały ćwiczenia, dzięki którym Twoje nogi mają stać się tak samo zgrabne i smukłe, jak u popularnej Miley Cyrus. Podczas ćwiczeń będą pracowały mięśnie ud, łydek oraz dodatkowo pośladki jako mały bonus.Przygotowany przez trenerkę trening trwa około 17 minut. Składa się z 9 ćwiczeń, które wykonywane są w ilości 50 powtórzeń każde. Niektóre z ćwiczeń wykonujesz osobno raz na lewą, raz na prawą stronę zmniejszając powtórzenia do 25. Całość na lewą i prawą nogę ma wynieść 50.

Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.
reklama
Trening nóg Miley Cyrus [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 12:29 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.