Callanetics Skuteczną Formą Ćwiczeń Na Wyszczuplenie, Ujędrnienie i Wzmocnienie Ciała w Krótkim Czasie!

Czy słyszałaś kiedyś o treningu callanetics? Jeżeli nie, to wielka szkoda. Callanetics to specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń, dzięki któremu jesteś w stanie w niedługim czasie schudnąć, poprawić kondycję fizyczną oraz samopoczucie, a także wzmocnić maksymalnie całe ciało bez wyczerpujących treningów i zadyszki.
reklama
Callanetics składa się przede wszystkim z ćwiczeń izometrycznych, które polegają na ciągłym napinaniu mięśni i co najważniejsze, utrzymaniu danej pozycji (z konkretnym napięciem mięśni) przez określoną ilość czasu. Ćwiczenia nie wymagają intensywnych czy dynamicznych ruchów, jednak wbrew pozorom dają w kość, dlatego należy rozpocząć powoli i stopniowo.

źródło: https://jejswiat.pl/15690,callanetics

Ćwiczenia zawarte w callanetics na początku mogą wydawać się dość trudne, to z czasem po ich opanowaniu stają się przyjemne i odprężające. Po opanowaniu ćwiczeń łatwiej jest skupić się na prawidłowym napinaniu mięśni, czego wymaga właśnie ten rodzaj treningu.
reklama
Na czym polegają ćwiczenia callanetics?

1. Trening callanetics wykonujesz przez godzinę. Składa się z określonego zestawu ćwiczeń, które pozwolą uzyskać płaski brzuch, wysmuklić nogi, podnieść i ujędrnić pośladki czy wyrzeźbić ramiona

2. Trening ten podzielony jest na 3 części tj. rozgrzewka, ćwiczenia wzmacniające, rozciąganie

3. Zestaw ćwiczeń wykonujesz w seriach. Każde ćwiczenie wymaga wytrzymania w danej pozycji przez 100 sekund, jednak jeżeli dopiero zaczynasz zacznij od 50 sekund. Kiedy dojdziesz do 100 sekund, możesz przejść do wykonywania zestawu w kolejnych seriach.

4. Kolejność ćwiczeń i czas ich trwania za każdym razem jest taki sam.


Zalety treningu callanetics?

1. poprawa samopoczucia
2. wzmocnienie ciała
3. zwiększenie libido
4. likwidacja cellulitu
5. ujędrnienie ciała
6. redukcja bóli kręgosłupa
7. mała urazowość

Trening callanetics może wykonywać każdy bez względu na wiek. Już 10 godzin od pierwszego treningu zauważysz, że Twoje ciało staje się bardziej gibkie.
reklama

Natomiast po 2 tygodniach zauważysz poprawę wyglądu sylwetki. By efekty przychodziły szybko, a organizm miał czas na regenerację staraj się trenować 2-3 razy w tygodniu (przy dużej motywacji nawet do 5 razy w tygodniu).

Na następnej stronie znajdziesz kilka gotowych treningów callanetics, które wykonasz w domu o każdej porze i co najważniejsze bez dodatkowych przyrządów.
1 z 2
Callanetics Skuteczną Formą Ćwiczeń Na Wyszczuplenie, Ujędrnienie i Wzmocnienie Ciała w Krótkim Czasie! Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:52 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Wiele jest takich blogów jak ten, ale to miejsce jest oryginalne i można tu znaleźć wiele inspiracji. Pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja uwielbiam, ćwiczę 3 razy w tygodniu!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.