19-minutowy Trening Pleców i Klatki Piersiowej - Trening Ujędrniający Biust! [wideo]

Perfekcyjna sylwetka to przede wszystkim ta propozcjnalna. O treningu pośladków czy brzucha nie musimy przypominać, jednak jeżeli chodzi trening pleców czy klatki piersiowej to już inna sprawa. Nie bez powodu mówi się, że mocny abs to mocne plecy, a jeżeli dodatkowo poprawisz podczas ćwiczeń wygląd swojego biustu to dlaczego nie!
reklama
I taki właśnie trening proponuje nam wspaniała Natalia Gacka. Trenerka przygotowała rewelacyjny trening skłądający się z 3 rund. W każedejz nich wykonujesz po 2 ćwiczenia w 20 powtórzeniach. Przygotuj się na nieco więcej pracy, ponieważ przerwy możesz spodziewać się dopiero po zakończeniu danego obiegu.


Trening trwa 19 minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, więc warto dodac je przed i po zakończeniu ćwiczeń.. Przygotuj parę hantlii (odpowiednie dla siebie znajdziesz tutaj ) i pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
19-minutowy Trening Pleców i Klatki Piersiowej - Trening Ujędrniający Biust! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:09 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.