Skuteczne Ćwiczenia Na Obwisłą Skórę Ramion i Tzw. Motylki! [4 ćwiczenia]

Jako jedne z największych mięśni ramion, tricepsy są odpowiedzialne za większość funkcji ruchowych górnej części naszego ciała. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ukierunkowanym na pracę tych mięśni będziesz nie tylko czuć “palenie” ramion, ale także możesz dodatkowo wzmocnić mięśnie pleców oraz brzucha.
reklama
Mimo, że nie można zmienić genetycznego składu ciała, to można jednak zapobiec pojawieniu się obwisłych ramion lub tzw. “motylków” lub “skrzydełek, dzięki wdrożeniu kilku prostych ćwiczeń na tricepsy, które zmuszą nasze mięśnie do pracy.

Poniżej znajdziesz kilka prostych i niezwykle skutecznych ćwiczeń, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi ramionami.

źródło: http://www.popsugar.com/
Tricep dips - do wykonania tego ćwiczenia w celu zwiększenia jego skuteczności możesz skorzystać ze stepu kub krzesła, jednak nie jest to obowiązkowe. Podczas tego ćwiczenia usiądź na podłodze, umieszczając ręce za sobą z dłoniami skierowanymi w stronę stóp. Ręce na szerokość barków lub nieco szerzej. Nogi ugnij w kolanach, lekko rozłączone ze stopami ułożonymi płasko na podłożu. Unieś biodra w górę, opierając się na wyprostowanych rękach - to jest pozycja początkowa. Z tej pozycji wykonaj obniżenie ciała, jednak z założeniem, że podczas tego ruchu pracują wyłącznie ręce - ugnij je w łokciach i wróć do pozycji początkowej. Ćwiczenie to możesz wykonać przy użyciu np. stepu.
reklama

Wtedy wyprostowane ręce opierasz na jego krawędzi, nogi także utrzymujesz proste, opierając ciężar na piętach. Z takiej pozycji wykonujesz obniżenia ciała, uginając ręce w łokciach. Wykonaj 20 powtórzeń.

1 z 4Skuteczne Ćwiczenia Na Obwisłą Skórę Ramion i Tzw. Motylki! [4 ćwiczenia] Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:55 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Czasami człowiekowi brakuje motywacji albo ma inne problemy i przestaje ćwiczyć oraz dbać o siebie

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.