Pogromcy Tłuszczu - 5 Ćwiczeń Spalających Tkankę Tłuszczową Ekspresowo!

Powszechne pojęcie odchudzania i związana z tym utrata zbędnych kilogramów w rozumieniu większości ludzi ma się zupełnie inaczej niż to jest w rzeczywistości. Bardzo wielu z nich zabiera się za ten proces niewłaściwie, nie doceniając znaczenia diety i przeceniając siłę ćwiczeń cardio.
reklama
Bieganie oraz ogólnie inne ćwiczenia o niskiej intensywności mogą przynieść korzyści sercu czy płucom, jednak nie przyniosą szybkich naszej talii.


Aby spalić zbędne nakłady tkanki tłuszczowej, potrzebne jest mądre podejście oparte na dobrze opracowanej i zbilansowanej diecie oraz odpowiednich treningach, podczas których wykorzystywanych będzie jak najwięcej grup mięśni naszego ciała. 
reklama
W internecie znalazłam kilka najlepszych ćwiczeń z najlepszych na spalenie tkanki tłuszczowej, którymi chciałam się z Tobą podzielić. A więc nie ma na co czekać…..wdroż te ćwiczenia już dziś do swojego programu treningowego.źródło: http://www.womenshealthmag.com/

Ćwiczenie 1 squat to shoulder press - podczas tego ćwiczenia, stojąc prosto trzymaj hantle blisko ramion, nogi ustaw na szerokość barków. Utrzymując plecy proste i opierając ciężar ciała na całych stopach (z głównym naciskiem na pięty) zrób przysiad. Podnosząc się unieś ręce z hantlami ponad głowę. Wykonaj 3-4 zestawy po 8-12 powtórzeń.


1 z 5


Pogromcy Tłuszczu - 5 Ćwiczeń Spalających Tkankę Tłuszczową Ekspresowo! Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:30 Rating: 5

4 komentarze:

 1. Według mnie bieganie jest najlepsze na spalenie tłuszczyku. A pokazane tu ćwiczenia służą do wyrzeźbienia ciała :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podzielam opinię! :)

   Usuń
  2. Zgadzamy się, że bieganie jest znakomitym sposobem, aby spalić tkankę tłuszczową :) My tego nie negujemy, wręcz polecamy systematycznie biegać. W tym artykule pokazaliśmy alternatywne/inne sposoby na spalenie tkanki tłuszczowej.

   Chodzi o to, aby każdy znalazł coś dla siebie...

   Poza tym im więcej mięśni tym szybciej spalamy tkankę tłuszczową :)

   Usuń
 2. Dokładnie im więcej się mięśni wprawi w pracę, tym szybciej spalamy tkankę naszego tłuszczyku :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.