Jak nie przytyć przed i w czasie wakacji - 10 sposobów

Czy zauważyłaś, że w okresie od jesieni do wiosny skala na Twojej wadze zmienia się jak w kalejdoskopie? Latem jesteśmy niezwykle skupieni na naszym ciele, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w tym czasie zakładamy luźniejszą odzież lub nawet pokazujemy się w samych strojach kąpielowych, które są z reguły odsłaniają bardzo wiele naszego ciała.
reklama
W chłodnych porach roku nasz entuzjazm opada i odpuszczamy. Być może nasz prymitywni instynkt każe nam podświadomie nabierać ciałka w chłodne dni...To wakacji i plażowania zostało już tylko kilka tygodni, jednak to nie oznacza, że już jest za późno. Nie pozwól, aby zimowe kilogramy przyćmiły radość urlopowania. Poniżej znajdziesz porady na temat tego, jak nie przytyć przed wakacjami, a może i nawet pozbyć kilku kilogramów.

Jak nie przytyć przed i w czasie wakacji  - 10 sposobów
źródło: http://www.pick-health.com/four-reasons-easy-lose-weight-summer/

#1 podróżuj mądrze - wiele osób podejmując podróż na własną rękę w okresie wakacyjnym daje sobie przyzwolenie na niezdrowe jedzenie i brak wysiłku fizycznego. Plan posiłków powinien być zaplanowany z góry z określonymi do zabrania ze sobą przekąskami bez względu czy jesteś w drodze samochodem, czy w powietrzu samolotem.
Dobre w podróży jako przekąska sprawdzą się orzechy lub suszone owoce. Aby podróż minęła Ci lepiej zadbaj o odpowiednio dobry sen przed wyjazdem, który zwiększy Twoją koncentrację i nastrój. Unikaj ciężkich posiłków przed podróżą, ponieważ mogą powodować senność. Zjedz mały posiłek o niskiej zawartości tłuszczu i w drogę.

#2 wyśpij się - staraj się trzymać regularny harmonogram snu i wykorzystać nocny odpoczynek w jak największym stopniu. Jeżeli nie uda Ci się przespać spokojnie całej nocy (wrażenia czasem biorą górę) może to mieć wpływ na Twój układ odpornościowy i sprawić, że będziesz mieć zły humor następnego dnia. Dobry sen jest istotny, ponieważ zmniejsza apetyt dzięki temu, że hamuje uwalnianie
reklama
hormonu pobudzającego apetyt - greliny, przy jednoczesnym wsparciu wydzielania leptyny - hormonu odpowiedzialnego za ograniczenie uczucia głodu. Docenisz jego wartość, gdy znajdziesz się i oprzesz wakacyjnym smakołykom.

1 z 2


Jak nie przytyć przed i w czasie wakacji - 10 sposobów Reviewed by MotywacjaNonStop on 19:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.