Jak oczyścić organizm z toksyn? 8 produktów, które znajdziesz w domu

Jak sama nazwa wskazuje „toksyny” są to szkodliwe związki chemiczne, które pod różnymi postaciami dostają się do naszego organizmu. Jeżeli będzie ich za dużo stają się szkodliwe dla zdrowia. Jeżeli czujecie się zmęczeni, osłabieni, macie problemy z koncentracją lub snem mogą być to pierwsze objawy zbyt dużej ilości toksyn w organizmie.
reklama
Inne sygnały, jakie daje nam organizm, że już czas pozbyć się toksyn to: łamliwe paznokcie, matowe włosy, nieświeży oddech, wzdęcia. Nasz organizm jest tak stworzony, że wystarczy dodać kilka małych elementów do codziennych czynności, aby skutecznie pozbyć się toksyn.

źródło: https://creativemarket.com/

Warto zadbać o swoje zdrowie, tym bardziej, że wystarczy czasami maleńka zmiana. Poniżej znajdziecie produkty, które pomogą Wam w oczyszczeniu. A co najważniejsze powinniście posiadać je w domu.

1. Płatki owsiane

Zawierają bardzo dużo witamin oraz składników mineralnych tj. magnez, żelazo, wapń, fosfor, krzem, cynk, witaminę E oraz białko. Płatki owsiane dostarczają naszemu organizmowi bardzo dużo błonnika, który ułatwia pracę jelit , dzięki czemu oczyszcza organizm z toksyn. Owsianka idealnie sprawdzi się jako pierwszy posiłek dnia. Bardzo pożywna i zdrowa. Kilka propozycji na pyszną owsiankę znajdziecie Tutaj

2. Woda mineralna
reklama

Picie dwóch litrów wody dziennie spowoduje, że Wasza skóra będzie odpowiednio nawilżona, a dodatkowo dostarczycie sobie niezbędnych minerałów. Co najważniejsze woda oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów.

1 z 4


Jak oczyścić organizm z toksyn? 8 produktów, które znajdziesz w domu Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:41 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.