Trening i dieta dla prostokąta (linijki)

Kształt ciała typu prostokąt jest jednym z czterech głównych rodzajów sylwetki kobiet. W artykule poświęconemu określeniu typu sylwetki Kliknij Tu znajdziesz dokładne informacje, jak sprawdzić, którym typem jesteś. Jeżeli już to zrobiłaś i z wyników wyszło, że jesteś prostokątem, to zapraszam do dalszego czytania.


Kształt ciała przypominający prostokąt charakteryzuje się drobną budową całego ciała. Kobiety mające figurę w tym kształcie z reguły posiadają biust, talię oraz biodra tego samego rozmiaru.

Problemowe obszary: brzuch i pośladki 

Kobiety z budową prostokąta mają tendencję do przybierania na wadze w obrębie klatki piersiowej, talii oraz bioder. Posiadaczki tego rodzaju sylwetki opisywane są jako bardzo szczupłe z niezwykle szybką przemianą materii w porównaniu do innych typów ciała oraz dużymi problemami w przybraniu na wadze.
reklama
Trening dla sylwetki w kształcie prostokąta

Budowanie masy mięśniowej przez kobiety posiadające ten typ kształtu ciała jest bardzo trudne i wymaga długiego procesu. Pani prostokąt powinna skupić się na wzmocnieniu mięśni posturalnych oraz wdrożyć obciążenie podczas pracy nad własnym ciałem. Pozwoli to zmniejszyć ryzyko uszkodzeń i kontuzji ciała oraz struktury kości, a także zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia osteoporozy.

1 z 2


Trening i dieta dla prostokąta (linijki) Reviewed by MotywacjaNonStop on 18:05 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.