Zestawy Treningowe Na Zgrabne Pośladki i Płaski Brzuch - Rihanny i Kim Kardashian! [wideo]

Ogromne wrażenie zawsze na mnie robiły gwiazdy, które mają piękne ciało. Czy do tego, aby tak wyglądać trzeba pieniędzy? Niekoniecznie. Podstawą pięknego, wysportowanego ciała są ćwiczenia i odpowiednio zbilansowana dieta. Bez tych dwóch elementów nigdy nie uda nam się dojść do wymarzonej sylwetki. Do tego należy jeszcze dodać systematyczność, cierpliwość i efekt gwarantowany.Dziś zobaczycie, jakie treningi wykonują gwiazdy, aby utrzymać tak piękne figury. Na samym początku zobaczcie kilka wskazówek, jakie podają osobiści trenerzy gwiazd - wskazówki bardzo konkretne. Nic nam nie pozostaje, jak tylko ich się trzymać!
reklama
Jest kilka głównych wytycznych, o których wspominają bardzo często trenerzy gwiazd. My również możemy się do nich zastosować!

 1. Znajdź każdego dnia czas na trening - jeżeli na czymś naprawdę bardzo Ci zależy, dasz radę znaleźć 25 minut na trening. Wówczas polecany jest tzw. trening 5x5, w którym pracują każde części naszego ciała. W takim treningu obowiązkowa jest również rozgrzewka, która trwa 5 minut. Według trenerów takich gwiazd, jak Lady Gaga czy Megan Fox jest to trening, który w zupełności wystarczy.
 2. Nie skupiaj się tylko na treningach - połączenie diety oraz treningów daje dużo szybsze efekty. Postępując w ten sposób zwiększasz swoje szanse na dojście do idealnej figury dużo szybciej niż myślałaś. Zobacz 9 podstawowych zasad zdrowego odżywiania ===> Kliknij TU
 3. Niech ćwiczenia staną się Twoim nawykiem - musisz je polubić, aby być systematycznym. Nie ma nic lepszego, jak uczucie po treningu. Ja to kocham – Ty też musisz to pokochać. Treningi muszą Cię wciągnąć, dlatego na samym początku polecam Ci, co jakiś czas zmieniać wykonywany trening tak, aby pracowały różne partię ciała. Zmieniamy treningi również po to, aby nie stał się monotonny.
 4. reklama
 5. Motywacja to podstawa - nie ma lepszej motywacji, jak widoczne efekty. Przed rozpoczęciem treningów pamiętaj o tym, aby się zmierzyć i zrobić zdjęcia. W ten sposób możesz porównać swoje wyniki. Jeżeli po dwóch tygodniach zobaczysz pierwsze efekty Twojej pracy, zmotywujesz się z pewnością do dalszej pracy!
 6. Trzymaj się diety - nie możesz pozwolić sobie na słodkości i na zmianę nawyków na złe. W ten sposób możesz zaprzepaścić tydzień ciężkiej pracy. Zastanów się, czy warto? Polecam Ci przeczytaj artykuł, w którym piszę o moich metodach na to, jak oprzeć się słodkościom ====> Kliknij TU
 7. Trening powinien zawierać rozgrzewkę oraz stretching - są to czynności bardzo często pomijane, ale jakże ważne dla naszego ciała. Postępuj zawsze w ten sposób: rozgrzewka, trening główny i na końcu stretching. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnych kontuzji.

Pokazałam Wam kilka porad, jakie dają trenerzy gwiazd -  teraz czas na treningi :)

Na samym początku pokaże Wam trening, o którym była mowa w punkcie pierwszym. Chodzi o trening 5x5. Jest to trening, który został podzielony na kilka części. Trwa on zaledwie 25 minut (+ 5 minut stretching) i składa się z:
 • 5 minut rozgrzewki
 • 5 minut ćwiczeń na górne partię ciała
 • 5 minut na dolne partię ciała
 • 5 minut na mięśnie naszego brzucha
 • 5 minut treningu cardio
 • Ja polecam Wam jeszcze dodać 5 minut rozciągania, czyli stretchingu
Przykładowy trening 5x5


Która z nas nie chciałaby mieć takiego ciała, jak Rihanna. Poniżej zamieszczam trening na brzuch/abs oraz trening na pośladki. Treningi trwają około 10 minut, więc w wolnej chwili każdy z nas może je wykonywać.
reklama
Bo co to jest 10 minut w ciągu całego dnia?!… systematyczne wykonywanie takich ćwiczeń może przynieść naprawdę super efekty! Treningi są wykonywane przez Rebecca-Louise.

Trening na Brzuch - Rihanna Abs Workout


Trening na pośladki - Rihanna Butt Workout


Dodatkowo Trening na pośladki Kim Kardashian, który trwa zaledwie 10 minut, a daje wycisk!Na który trening się decydujecie? Którą gwiazdę bardziej lubicie?
Powodzenia i do zobaczenia na wspólnych treningach.


Zestawy Treningowe Na Zgrabne Pośladki i Płaski Brzuch - Rihanny i Kim Kardashian! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:11 Rating: 5

1 komentarz:

 1. Teraz kiedy jest lato w pełni i jest już ciepło a nawet bardzo gorąca momentami ja bardzo lubię ćwiczyć na takich siłowniach plenerowych od Fitpark. U mnie na osiedlu jest jedna taka i ostatnio często tam zaglądam. Takie ćwiczenia na powietrzu to super sprawa!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.