Trening 20 minutowy spalający tkankę tłuszczową.TRENING FULL BODY WORKOUT oznacza to, że skupiamy się nad każdą partią naszego ciała. Podczas tego rodzaju treningów można spalić bardzo dużo zbędnego tłuszczu. Trening, który znajdziecie powyżej trwa zaledwie 20 minut i może być idealną alternatywą dla osób bardzo zapracowanych. Do wykonania tego treningu nie potrzebujecie dodatkowych narzędzi. Zaletą tego treningu jest to, że spokojnie możecie wykonać go w domu.

Trening jest intensywny więc przed jego rozpocząciem zróbcie dokładnie rozgrzewkę i po jego zakończeniu rozciąganie. Trenerga w tym nagraniu nie oszczędza nas... Natychmias zaczynamy trening od naszych ukochanych Squat!
reklama

Który trening najbardziej się Wam podobał? Pierwszy 45 minutowy? Drugi 40 minutowy czy jednak ostatni trening, który trwa 20 minut. My mamy swojego faworyta w tym zestawieniu. Piszcie w komentarzach, który wybierzecie na kolejny trening.

3 z 3
Trening 20 minutowy spalający tkankę tłuszczową. Reviewed by MotywacjaNonStop on 16:47 Rating: 5

1 komentarz:

  1. I który to ten faworyt? Ja często ćwiczę z Moniką Kołakowską dlatego niedługo wypróbuję pierwszy zaproponowany trening.
    Fajna stronka ale zdecydowanie zbyt rzadko pojawiają się nowości ;-)

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.