Późny start, wczesne zakończenie

#4 późny start, wczesne zakończenie - o co chodzi? A o małe oszustwo naszego organizmu w sposobie odżywiania. Zamiast spożywania posiłków według określonego planu wypróbuj opcji jedzenia w trybie 8-godzinnym. Oznacza to, przeczekanie ze śniadaniem do około godziny 11 i zakończenie dnia kolacją lub przekąską do godziny 19.
reklama
Może wydawać się to dość surowe i nieracjonalne, ale takie działanie pomoże zmylić Twoje ciało i doprowadzić do utraty kilogramów.

źródło: https://lilybed.com

#5 extra sen - w ciągu tygodnia dodatkowa dawka snu jest czymś nie do pomyślenia ze względu na pracę czy szkołę. Weekend to czas, kiedy możesz podarować sobie dodatkową godzinę snu rano lub wieczorem. Sen ma ogromne znaczenie podczas procesu utraty wagi.

#6 zero restauracji - wiem, że weekend to czas wyjść ze znajomymi. Ten weekend przeznacz dla siebie i samodzielnego przygotowania posiłków i przekąsek.

Nie powinno sprawić Ci to większego problemu - przecież robisz to z założeniem, że to jeden weekend.
reklama
Bądź kreatywna, wypróbuj nowego przepisu lub zamienić ulubiony posiłek na zdrowsza wersję.Późny start, wczesne zakończenie Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:29 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.