Jak pozbyć się uczucia głodu podczas odchudzania 1

Twoja dieta powinna być odpowiednio ułożona. Bardzo dobrym składnikiem pożywienia, który może spowodować, że uczycie głodu zmniejszy się jest błonnik. Jeżeli masz taki problem delikatnie zmodyfikuj swoją dietę, co sprawi, że poczucie głodu zniknie.

Ty znasz najlepiej swoje ciało i organizm dlatego wiesz co ono może potrzebować i w jakich ilościach. Odpowiednia ilość zjedzonego błonnika powoduje, że w mózgu blokują się receptory odpowiedzialne za odczuwanie głodu. Błonnik znajdziesz w wielu produktach min.: makaron i ryż pełnoziarnisty, owsianka, fasola biała, brukselka, brokuły, awokado, czarne porzeczki i wiele innych. Jest tych produktów naprawdę bardzo dużo i bez problemu znajdziesz swoje ulubione.

To o czym możecie już wiedzieć, lecz jest to jedna z najlepszych metod w zdrowym odżywianiu to
reklama
częstotliwość posiłków. Powinniście spożywać 5 posiłków dziennie w równych odstępach czasowych 2-3 godziny. Jeżeli tak zaplanujesz swój dzień, poziom glukozy we krwi będzie utrzymywał się na stałym poziomie. To jest podstawowe założenie zdrowego odżywiania. Pierwsze dni mogą być trudne do zorganizowania się, bo musisz przygotować sobie jedzenie do szkoły lub pracy. Później musisz pamiętaj o tym, żeby zjeść wszystkie posiłki w odpowiednich godzinach. Jest to trudne do zrealizowania, ale jeżeli przetrwasz pierwsze tygodnie przyzwyczaisz się do takiego trybu życia. Na czym tylko skorzystasz Ty i Twój organizm.

Jak pozbyć się uczucia głodu podczas odchudzania 1 Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:38 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.