SZYBKI BRZUCH – 6 ćwiczeń wzmacniających i modelujących mięśnie brzucha

Płaski, a do tego pięknie zarysowany brzuch jest czymś, o czym marzy prawie każda kobieta. 

reklama
Jedne pozostają w sferze marzeń nie robiąc nic w kierunku realizacji celu, natomiast drugie biorą sprawy w swoje ręce i działają systematycznie, zbliżając się każdego dnia do osiągnięcia wymarzonego brzucha.

SZYBKI BRZUCH – 6 ćwiczeń wzmacniających i modelujących mięśnie brzucha

Regularne ćwiczenia i praca nad swoim ciałem jest niezwykle ważna przede wszystkim ze względu na zachowanie przez długi czas zdrowia i sprawności na najwyższym poziomie. Pozwalają one cieszyć się nam sprawnym wykonywaniem codziennych czynności, większą energią do życia czy lepszą efektywnością, koncentracją, kreatywnością. Dotleniony mózg pracuje znacznie lepiej, ciało doładowane endorfinami może zrobić wiele. Ćwiczenia to ogromne korzyści dla zdrowia, którego efektem ubocznym jest zadbane i mocne ciało z pięknie zarysowanymi mięśniami. O ile trenować należy całe ciało to, jednak są partie, które ćwiczy się chętniej. Do nich należy oczywiście brzuch.
reklama

Jeżeli także lubisz ćwiczyć mięśnie brzucha, poniżej znajdziesz szybki trening na brzuch. Gotowy trening składa się z 6 ćwiczeń - leg alternating crunch, modified side plank dips, lateral scissor kicks, elbow plank disp alternating sides, elbow to knee crunch, plank knee to elbow. Cały zestaw wykonaj w minimum 2-3 seriach, jednak jeżeli czujesz się na siłach zrób więcej. Każde ćwiczenie wykonaj w ilości 20 powtórzeń na każdą stronę.
reklama
SZYBKI BRZUCH – 6 ćwiczeń wzmacniających i modelujących mięśnie brzucha Reviewed by Sylwia on 19:29 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.