Trening interwałowy dla początkujących – 15-minutowy odchudzający!

Osoby rozpoczynające ćwiczenia lub chcące schudnąć bardzo często zastanawiają się, jaki jest najbardziej efektywny trening, dzięki któremu mogą szybciej poprawić kondycję czy stracić zbędne kilogramy. 

reklama
Jako osoba początkująca lub po dłuższej przerwie od systematycznych ćwiczeń możesz czuć, że praca o wysokiej intensywności nie jest dla Ciebie.

Trening interwałowy dla początkujących – 15-minutowy odchudzający

Jedną z bardzo dobrych opcji jest trening HIIT, który nie wymaga wiele czasu a daje ogrom korzyści. Zapewne nie raz już ktoś mówił o niezliczonych korzyściach treningu HIIT jako najlepszego treningu do budowania i utrzymania mięśni przy jednoczesnej utracie tkanki tłuszczowej. Ten rodzaj treningu mogą wykonywać osoby o każdym poziomie zaawansowania kondycyjnego. Polega on na tym, że w trakcie ćwiczeń w określonym czasie dajesz z siebie jak najwięcej, po czym odpoczywasz. Dzięki temu spalasz mnóstwo kalorii w krótkim czasie, podnosisz tempo metabolizmu, pozbywasz się tłuszczu bez utraty masy mięśniowej, poprawiasz przepływ krwi do mięśni. Dodatkowo HIIT jest wydajne, nie wymaga żadnego sprzętu i możesz wykonać go w dowolnym miejscu.
reklama
Zobacz również: 15-minutowy trening na brzuch i boczki!

Zaczynając czy wracając do ćwiczeń po przerwie nie musisz od razu wybierać godzinnych treningów. Krótki, ale efektywny trening będzie zdecydowanie lepszy. Dlatego poniżej znajdziesz 15-mintowy trening interwały dla początkujących. Powodzenia.
reklama


Trening interwałowy dla początkujących – 15-minutowy odchudzający! Reviewed by Sylwia on 19:48 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.