Trening Tabata całego ciała plus mega spalanie – 24 minuty!

W ostatnim czasie treningi tabata zrobiły się tak popularne, że dla wielu osób stały się podstawowym elementem planu treningowego. 

reklama
Jednak ten rodzaj ćwiczeń może wydawać się nie dla każdego i często osoby początkujące bądź z niewystarczającą kondycją nie chcą sięgać po niego. Oczywiście jest to błędne myślenie. Tabata to trening oparty na miłości i nienawiści jednocześnie, który zmieni sposób, w jaki będziesz ćwiczyć.

Trening Tabata całego ciała plus mega spalanie – 24 minuty

Tabata inaczej trening HIIT może być skutecznym sposobem na znaczną poprawę systemów beztlenowych i aerobowych, podczas gdy ćwiczenia o umiarkowanej intensywności poprawiają wyłącznie wydolność tlenową. Chociaż tabata to w zasadzie 4 minutowy trening, to jednak idealny trwa około 20-30 minut. Dłuższy czas pracy męczy mięśnie, które nie będą mogły pracować na najwyższych obrotach, a na tych nam zależy. Celem tu jest osiągnięcie maksymalnego wysiłku przy jednoczesnym zachowaniu dobrej formy. Osobiście uwielbiam ten rodzaj treningu.
reklama

Jeżeli Ty także chcesz poczuć się sprawniejszym, bardziej energicznym i wzmocnionym poniżej zapraszam do 24-minutowego treningu tabata z rozgrzewką. Trening bez dodatkowego sprzętu, jedynie ty i twoje ciało. Ćwiczysz przez 20 sekund i dajesz z siebie maxa, po czym odpoczywasz przez 10 sekund.
reklama


Trening Tabata całego ciała plus mega spalanie – 24 minuty! Reviewed by Sylwia on 19:48 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.