Prosty trening na brzuch, uda i pośladki przy ścianie – 7 ćwiczeń!

Trenując systematycznie czasem mamy ochotę na coś innego, na zmianę codziennej rutyny treningowej i wykonanie treningu inaczej. 

reklama
Niekiedy mała modyfikacja, może znacznie podnieść motywację i chęć do wykonania założonego planu. Jeżeli znudził Ci się standardowy trening i masz ochotę na podniesienie poprzeczki i wypróbowanie nowego, to opcja ćwiczeń przy ścianie jest dla Ciebie.

źródło

Tak, dobrze przeczytałaś. Trening przy ścianie to nic innego, jak wykonanie podstawowych ćwiczeń z wykorzystaniem ściany. Potrzeba nowych, interesujących i wymagających treningów jest powszechna, zwłaszcza wśród osób regularnie ćwiczących. Jedne wpływają na fun i dobrą zabawę podczas ćwiczeń, inne na zwiększenie motywacji. Trening przy ścianie jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcesz podnieść nieco poprzeczkę i poziom zaawansowania treningu. Progres jest potrzebny, a takie ćwiczenia idealnie sprawdzą się do tego.
reklama
Zobacz również: Trening mięśni brzucha dla kobiet – ćwiczenia na mocny i płaski brzuch

W związku z tym poniżej znajdziesz prosty trening przy ścianie, dzięki któremu wzmocnisz całe ciało. Będą pracować uda, pośladki, brzucha, plecy, ramiona czy łydki – każda część ciała zostanie wykorzystana. Przygotowany trening, składający się z 7 ćwiczeń wykonujesz w 4 seriach. Przerwa 1 minuta między seriami. Pierwsze ćwiczenie wykonujesz 30 sekund, drugie także 30 sekund, trzecie oraz czwarte po 15 powtórzeń, piąte – 20 powtórzeń, szóste – 15 powtórzeń na stronę oraz siódme to 30 powtórzeń.
reklama


Prosty trening na brzuch, uda i pośladki przy ścianie – 7 ćwiczeń! Reviewed by Sylwia on 19:19 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.