Trening na płaski brzuch i smukłe ud przy ścianie – 9 minut!

Wzmacnianie i modelowanie brzucha nie musi wiązać się jedynie z ciągłym powtarzaniem brzuszków i deski na przemian. Brzuch to nie jeden mięsień, który wyćwiczysz jednym ćwiczeniem.

reklama
Stanowi on element pokrywający cały tułów i łączący inne elementy takie jak biodra, kręgosłup, szyje, ramiona czy nogi.

Trening na płaski brzucha i smukłe ud przy ścianie – 9 minut

Silne mięśnie tułowia to główny czynnik pozwalający uniknąć kontuzji, zwłaszcza bioder i kolan. Mięśnie brzucha to jednak coś więcej niż mięśnie biegnące wzdłuż przedniej części tułowia. W ogromnym stopniu łączą się z mięśniami pośladków oraz mięśniami dolnej części pleców. Ponadto od nich zaczyna się praktycznie każdy ruch - od siadania, wstawania czy stania. Silny brzuch pozwala na poprawę równowagi, postawy, mobilności. Co ważne, to, że nie masz widocznego sześciopaki, nie oznacza, że nie możesz mieć silnych mięśni brzucha. Widoczny abs to kwestia utraty nadmiaru tkanki tłuszczowej. Regularne ćwiczenia na brzuch, połączone z ćwiczeniami przyspieszającymi spalanie tkanki tłuszczowej oraz zdrowa dieta to sto procent idealnie wyglądającego brzucha.
reklama

Ćwicząc regularnie i wykonując cały czas ten sam schemat treningu możesz czuć pewne znudzenie. Dlatego czasem warto zrobić cos nieco inaczej. Poniżej zapraszam do treningu na płaski brzuch i smukłe uda przy ścianie. Ćwiczenia przy ścianie mogą stanowić ciekawą alternatywę dla codziennego treningu.
reklama


Trening na płaski brzuch i smukłe ud przy ścianie – 9 minut! Reviewed by Sylwia on 19:34 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.