Trening brzucha na stojąco – 16 minut ćwiczeń!

Trening mięśni brzucha kojarzy Ci się głownie z wygodnym położeniem na macie i wykonywaniem serii ćwiczeń, które powodują palenie brzucha? 

reklama
Nie musi tak być za każdym razem. Zdecydowanie przyjemniejszą opcją wzmacniania i modelowania brzucha są ćwiczenia na stojąco.


źródło

Co takiego sprawia, że trening na stojąco jest taki wyjątkowy? Wykonując ćwiczenia w pozycji stojącej podświadomie angażujesz ciało do konkretnej pracy, które może mu przypominać codzienne czynności. Po wykonaniu treningu na brzuch na stojąco w maksymalnym stopniu poprawi się kontrola nad ciałem – równowaga i balans, osiągniesz lepszy zakres ruchów funkcjonalnych czy zwiększy się siła zginaczy bioder, dna miednicy, mięśni poprzecznych oraz mięśni prostych. Trening na stojąco wbrew pozorom jest bardziej wymagający dla ciała, ponieważ wykonując poszczególne ćwiczenia musisz angażować cały korpus oraz dodatkowo nogi. Jest także zdecydowanie lepszą opcja dla osób, które ze względu na przykład na dolegliwości bólowe w odcinku szyjnym kręgosłupa nie mogą wykonywać ćwiczeń na leżąco.
reklama
Zobacz również: Trening na kształtne pośladki i płaski brzuch!

Zatem poniżej zapraszam do 16-minutowego trening na brzuch na stojąco. Nie będziesz potrzebować żadnego obciążenia, ani dodatkowego sprzętu.
reklama


Trening brzucha na stojąco – 16 minut ćwiczeń! Reviewed by Sylwia on 19:52 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.