Trening na płaski brzuch – proste ćwiczenia dla każdego!

Marzysz o płaskim brzuchu? To tak, jak każdy. Osiągnięcie płaskiego brzucha jest jednym z powszechnych celów fitnesowych. 

reklama
Jednak bez odpowiedniego podejścia nigdy nie będziesz w stanie go mieć. Nie daj się nabrać na hasła reklamowe, które obiecują zmniejszenie brzucha i uwidocznienie mięśni abs poprzez stosowanie „super” suplementu. Redukcja miejscowa niestety nie jest możliwa.

Trening na płaski brzuch – proste ćwiczenia dla każdego

Trening wzmacniający i budujący mięśnie brzucha polega przede wszystkim na zwiększeniu siły przedniej części tułowia (ale nie tylko), jednak nie prowadzi do utraty tkanki tłuszczowej z okolic brzucha czy talii. Ogólna utrata masy ciała i związane z tym uwidocznienie mięśni brzucha czy osiągniecie płaskiego brzucha jest możliwa głównie dzięki deficytowi kalorycznemu oraz ćwiczeniom przyspieszającym spalanie kalorii, tłuszczu. Treningi brzucha spalają niewielką ilość kalorii w porównaniu z intensywnym treningiem cardio czy hiit. Aby cieszyć się płaskim brzuchem konieczne jest zredukowanie wagi całego ciała. Tu niezbędne będzie odpowiednie odżywianie zarówno podczas odchudzania, ale jak i budowania mięśni. Bez tego się nie odejdzie.
reklama
Zobacz również: 8 ćwiczeń, aby spalić tłuszcz z dolnej części brzucha

Włącz do swoich zajęć ćwiczenia aerobowe choć 3 razy w tygodniu połączone ze zdrową dietą i treningiem na brzuch a dość szybko zauważysz pierwsze efekty. Poniżej znajdziesz propozycje prostego treningu na płaski brzuch. Trwa zaledwie 10 minut, więc będzie idealnym dodatkiem po cardio czy hiit.
reklama


Trening na płaski brzuch – proste ćwiczenia dla każdego! Reviewed by Sylwia on 19:50 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.