Spal aż 500 kalorii – trening cardio dla każdego!

Bez względu na to czy chcesz schudnąć i zrzucić zbędne kilogramy, czy utrzymać formę, czy poprawić sprawność fizyczną – jedno jest pewne, warto ćwiczyć systematycznie. 

reklama

Ćwiczenia mają niezwykle pozytywny wpływ na nasze ciało, ale i samopoczucie. Nie oznacza to, że musisz ćwiczyć każdego dnia po kilka godzin. Zwykły spacer możesz potraktować już jako formę treningu.

Spal aż 500 kalorii – trening cardio dla każdego

Każdego dnia spalamy, ale i dostarczamy sobie określona ilość kalorii. Jeżeli starasz się pozbyć zbędnych kilogramów potrzebujesz spalać tych kalorii nieco więcej niż dostarczasz, czyli potrzebujesz tzw. deficytu kalorycznego. Możesz go osiągnąć poprzez zmniejszenie ilości spożywanych kalorii oraz wdrożenie ćwiczeń, dzięki którym będzie te kalorie szybciej spalać. Rewelacyjne do tego są wszelkie ćwiczenia podkręcające metabolizm jak cardio czy HIIT, które powodują, że po zakończonych ćwiczeniach twój organizm nadal intensywnie pozbywa się kalorii. Ty „nie robisz już nic”, a kalorie same ubywają.
reklama

Dlatego tym razem proponuję świetny trening, który pozwala spalić nawet 500 kalorii w 30 minut. Oczywiście ostateczna liczba będzie się różnić w zależności od osoby. Trening jest także o tyle fajny, że mogą wykonać go osoby początkujące oraz zaawansowane, dzięki podziałowi poszczególnych ćwiczeń na mniej i bardziej wymagające.
reklama


Spal aż 500 kalorii – trening cardio dla każdego! Reviewed by Sylwia on 19:39 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.