10-minutowy trening w domu wyszczuplający zewnętrzną stronę ud!

Czy zauważyłaś na swoich udach po ich zewnętrznej stronie tuż pod biodrami dodatkową tkankę tłuszczową? 

reklama
Jeżeli właśnie odpowiedziałaś „nie”, to należysz do niewielkiej grupy szczęściar, które mogą się tym pochwalić. Ten irytujący wiele kobiet tłuszcz, który zwykle gromadzi się na zewnętrznych obszarach ud to nic innego jak tak zwane bryczesy.

10-minutowy trening w domu wyszczuplający zewnętrzną stronę ud

Bryczesy to najogólniej ujmując nagromadzona zbędna tkanka tłuszczowa po zewnętrznej części ud, co sprawia, że ciało zamiast nabierać kształtu klepsydry idzie w kierunku kształtu gruszki. Niestety „bryczesy” są bardziej powszechne u kobiet niż mężczyzn i mogą sprawiać dość dużą trudność w zgubieniu czy usunięciu nagromadzonego tłuszczu. Tworzą się one, ponieważ najprawdopodobniej obszar ten jest słabiej rozwinięty i umożliwia w ten sposób lokowanie się zbędnej tkanki tłuszczowej właśnie tam. Choć pozbycie się bryczesów nie jest prosta sprawą do wykonania w jeden dzień to dzięki regularności w ćwiczeniach oraz prawidłowemu odżywianiu jesteś w stanie wysmuklić zewnętrzną stronę ud. Nie ma takiego tłuszczu, którego nie da się pozbyć.
reklama
  
Dlatego, aby ułatwić Ci ten proces choć w niewielkim stopniu poniżej znajdziesz gotowy 10-minutowy trening wyszczuplający i modelujący zewnętrzną stronę ud. Trening ten wykonasz bez dodatkowego sprzętu, ale jeżeli posiadasz hantle oraz gumę treningową zdecydowanie przydadzą się. Połączenie poniższych ćwiczeń z treningami cardio pomoże szybciej osiągnąć efekty.
reklama


10-minutowy trening w domu wyszczuplający zewnętrzną stronę ud! Reviewed by Sylwia on 20:09 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.