Cardio kickboxing dla każdego – trening całego ciała!

Każdego dnia ćwiczysz praktycznie to samo i trening stał się pewnego rodzaju rutyną w zakresie wykonywanych ćwiczeń, przez co czasem czujesz nudę? 

reklama

Nie musi tak być. Jeżeli wpadłeś w rutynę treningową i szukasz ciekawych zajęć, które zaangażują całe ciało do pracy, kickboxing może być dla Ciebie. Jednak nie jest to forma kickboxingu, jaka przychodzi Ci teraz do głowy.

Cardio kickboxing dla każdego – trening całego ciała!

To o czym myślę, to zajęcia kickboxing cardio. Jest to trening łączący w sobie techniki sztuk walki z przyspieszającymi tętno ćwiczeniami cardio, dzięki czemu trenujesz całe ciało, spalasz kalorie oraz poprawiasz kondycję jednocześnie. Kickboxing ma jednak jeszcze wiele zalet, dzięki którym warto spróbować tej formy aktywności. Wszelkie kopnięcia czy uderzenia, które wykonujesz wpływają na zmniejszenie stresu i rozładowanie negatywnych emocji, zwiększenie pewności siebie, poprawę koordynacji i postawy, spalanie mnóstwa kalorii i tkanki tłuszczowej, zwiększenie energii oraz siły, naukę podstaw samoobrony.
reklama
Kickboxing to trening wytrzymałościowy, szybkościowy i siłowy w jednym. Nie potrzebujesz do jego wykonania żadnego sprzętu, specjalnego miejsca czy nawet butów - możesz ćwiczyć boso. Zatem tym razem proponujemy właśnie trening kickboxing cardio. Trening trwa około 30 minut, ale doda Ci mnóstwa energii na cały dzień z dobrym humorem.
reklama


Cardio kickboxing dla każdego – trening całego ciała! Reviewed by Sylwia on 19:02 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.