10 najlepszych ćwiczeń na tył boczny bioder – trening 10 minut!

Zgrabne i jędrne pośladki same z siebie się nie zrobią. Nawet jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką „dużej pupy” to nie zmienia faktu, że konieczna jest praca nad nią, aby miała ładny kształt. 

reklama
Przeznaczając kilka minut na ćwiczenia na pośladki będziesz mogła zdecydowanie bardziej cieszyć się z ich perfekcyjnych kształtów.

źródło

Jeżeli chcesz wzmocnić oraz wymodelować mięśnie pośladków warto do swoich treningów dołączyć ćwiczenia siłowe ukierunkowane właśnie na tę partię ciała. Najskuteczniejsze będą tu ćwiczenia z wykorzystaniem ciężarów, jednak praca z wykorzystaniem własnej masy ciała także przyniesie dobre efekty. Pośladki składają się z trzech grup mięśni – mały, średni, wielki.
reklama
Zobacz również: 7 najlepszych ćwiczeń wysmuklających biodra i uda

Poniżej proponujemy trening na mięśnie boczne pośladków. Trening składa się z 10 najlepszych ćwiczeń na te partię ciała, dzięki którym będziesz w stanie wymodelować biodra w kształcie klepsydry. Nie będziesz potrzebować żadnego dodatkowego sprzętu, jednak dokładając np. gumy czy obciążenie na kostki uzyskasz lepsze efekty znacznie szybciej.

Zatem nie czekaj i działaj już dziś i zadbaj o swoje pośladki! To tylko 10 minut!


reklama
10 najlepszych ćwiczeń na tył boczny bioder – trening 10 minut! Reviewed by Sylwia on 19:07 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.