Kiat Jud Dai – azjatycki taniec fitness obiecujący szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i płaski brzuch

Od jakiegoś czasu na TikToku króluje wręcz jedna forma aktywności fizycznej, jaką jest azjatycki taniec fitness Kiat Jud Dai.

reklama
Krótkie filmiki, które pokochały panie na całym świecie, obiecujące szczupłą sylwetkę w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu treningowi możliwe jest nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów w miesiąc, ale także szczupły i płaski brzuch. Ciekawe…


Źródło

Autorką tańca Kiat jud dai jest Wanyo Mori z Korei Południowej. Popularność jednak tej formie aktywności nadała użytkowniczka TikToka o nicku janny14906. To właśnie u niej można znaleźć mnóstwo krótkich filmików, prezentujących energiczny taniec oraz metamorfozy szybkiego spalania tłuszczu, zgrabnego brzucha czy szczupłej sylwetki u pań go wykonujących.
reklama
Zobacz również: Rewelacyjny trening odchudzający dla początkujących

Kaid jud dai wydaje się być dość łatwą formą ćwiczeń, która dzięki temu przyciąga rzesze fanek. Nie znajdziecie tam przysiadów, wykroków, burpeesów , pompek czy planków. Podstawą tego tańca fitness jest wykonywanie odpowiednich ruchów miednicą oraz rękoma w coraz to szybszym tempie. Wbrew pozorom taniec ten angażuje do pracy całe ciało, podnosi tętno, co faktycznie może przełożyć się na większe spalanie kalorii. Ale czy idealna sylwetka w miesiąc, dzięki Kiat Jud Dai jest możliwa? Raczej bez regularności oraz odpowiedniego odżywania mało prawdopodobne.

Zobacz również: Wzmocnij plecy oraz mięśnie brzucha tymi 4 ćwiczeniami

A jak Ty oceniasz Kiat Jud Dai?
reklama

Dwa dodatkowe filmiki znajdziesz bezpośrednio na YouTube

Kiat Jud Dai – azjatycki taniec fitness obiecujący szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i płaski brzuch Reviewed by Sylwia on 19:58 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.