Najlepszy trening na szczupłe uda i pośladki - wideo

Ćwiczenia na szczupłe i zgrabne uda? Jakimi ćwiczeniami szybko poprawić wygląd ud czy pośladków?

reklama
Szczupłe uda osiągniesz tylko wtedy kiedy będziesz konsekwentna w swoich wyborach w trakcie dnia. Tylko z takim podejściem będziesz wstanie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z ud.

Jakie ćwiczenia są dobre na odchudzanie ud?


Najlepsze ćwiczenia, jakie zaliczamy na poprawę wyglądu ud to przysiady, zakroki, wykroki, nożyce oraz skakanie na skakance. Jeśli chcesz osiągnąć lepsze rezultaty tych ćwiczeń dodaj obciążenie. Dobrym sposobem na poprawę wyglądu ud będą również codzienne szybkie spacery, które powinny trwać minimum 30 minut.

Zobacz również: Prosty trening na brzuch i uda, który możesz wykonać bez wstawania z łóżka

Najlepszy trening na szczupłe uda i pośladki - wideo

Ćwiczenia na szczupłe uda i jędrne pośladki.


Musisz pamiętać o tym, że wykonując ćwiczenia na uda, w tym samym czasie ćwiczysz pośladki. Zadbaj o swoje pośladki, ponieważ siedzący tryb życia przyczynia się do tego, że nasze pośladki opadają, tracą jędrność. Podstawowe ćwiczenia na poprawę pośladków to przysiady, przysiady sumo, pulsowanie, przysiady z rękami za plecami.
reklama
Zobacz również: 5 ćwiczeń na pośladki, które wykonasz bez wychodzenia z łóżka

Trening, jaki dziś dla Ciebie przygotowaliśmy zawiera ćwiczenia, które odchudzą twoje uda, wysmuklą je oraz zredukują cellulit, poprawą jędrność skóry. Trening ten wykonuj 3 razy w tygodniu, a pierwsze efekty zobaczysz już za niecałe 3-4 tygodnie. Dodatkowym atutem tych ćwiczeń jest to, że w tym samym czasie pracują twoje pośladki. Idealne połączenie, które sprawi, że poprawisz nie tylko wygląd nóg, ale również pośladków.

Trening trwa 30 minut - do jego wykonania nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Wykorzystujesz tylko i wyłącznie swój ciężar ciała. Czy wobec tego trening nie będzie zbyt łatwy? Sama nazwa Killer leg day - mówi wszystko! 
reklama
Najlepszy trening na szczupłe uda i pośladki - wideo Reviewed by Rafał on 20:26 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.