15 minutowy trening z krzesłem na pośladki, uda, ramiona

Dotarcie na siłownie z samego rana przed pracą może być dużym wyzwaniem - zwłaszcza gdy alternatywą, którą każdy z nas kocha jest wygodne łóżko.


Mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość-nie wszystko jest stracone. Wystarczy, że ustawisz budzik o 15 minut wcześniej niż zazwyczaj i wykonasz prosty trening na pośladki. Tak mało wystarczy do tego, aby zacząć systematyczne poranne ćwiczenia. Zauważysz po pierwszych treningach, że poranne ćwiczenia dadzą Ci pozytywnego "kopa" na cały dzień. Endorfiny będą uwalniać się przez cały dzień!
reklama
Warto zobaczyć: 5 najlepszych ćwiczeń na pośladki dla kobiet

15 minutowy trening z krzesłem na pośladki, uda, ramiona

W tym 15-minutowym treningu na pośladki wykorzystujemy krzesło, które idealnie sprawdza się jako dodatkowy sprzęt podczas ćwiczeń. Podczas tego treningu możesz zobaczyć wersję podstawową oraz zmodyfikowaną. W ten sposób będziesz mogła dobrać ćwiczenia do swojej obecnej formy. Najważniejsze jest, aby wykonywać ćwiczenia wolniej, ale dokładniej.
reklama
Warto zobaczyć: Skuteczny trening cardio dla początkujących- proste ćwiczenia dla każdego!

Podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń pracują nie tylko pośladki, ale również mięśnie pleców, ud, a nawet brzucha. Jeżeli jesteś nastawiona sceptycznie do poniższego treningu i uważasz, że podczas jego wykonywania nie możesz się zmęczyć czy spocić..-wypróbuj i daj znać! Niby proste ćwiczenia, ale jak zacznie się je wykonywać to zaczynasz czuć swoje mięśnie w ten pozytywny sposób. Poczujesz delikatne pieczenie w swoich mięśniach. To oznaka, że ćwiczenia działają i zaczynają pracować twoje mięśnie.

Jeżeli potrzebujesz bardziej intensywnych ćwiczeń, wykonaj ten zestaw, lecz zwiększ liczbę powtórzeń w danej serii. W niektórych ćwiczeniach możesz użyć dodatkowego obciążenia.

Ten trening pozwala w jednym ćwiczeniu poprawić wygląd ud, pośladków, ramion czy brzucha. Czy może być coś lepszego? Powodzenia!
reklama
15 minutowy trening z krzesłem na pośladki, uda, ramiona Reviewed by Rafał on 18:25 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.