5 najlepszych ćwiczeń na pośladki dla kobiet

Jeżeli pracujesz przy biurku cały dzień, prowadzisz siedzący tryb życia - regularne treningi na pośladki, które możesz wykonać w domu są zbawieniem dla twojego zdrowia i ciała.

reklama
Silne mięśnie pośladków są niezbędne do tego, aby twoje ciało funkcjonowało prawidłowo. Jeśli twoje pośladki są słabe, zginacze bioder bezwładnie zaczynają ciągnąć ciało do przodu. Taka sytuacja powoduje, że masz złą postawę oraz ból w dolnej części pleców. Tylko i wyłącznie wykonywanie regularnych ćwiczeń pośladków pomoże Ci w zapobieganiu tego typu problemów.

Jak widzisz pośladki są jedną z najważniejszych grup mięśniowych twojego ciała. Pośladki nie tylko mogą sprawić, że będziesz pięknie wyglądać. Głównym atutem wykonywania ćwiczeń na pośladki jest prawidłowa postawa oraz wzmocnienie mięśni, które będą zapobiegały przyszłym kontuzjom.

5 najlepszych ćwiczeń na pośladki dla kobiet
reklama
Jeśli nie możesz wykonywać ćwiczeń, które obciążają stawy kolanowe polecamy Ci zobaczyć ten artykuł: Prosty trening na pośladki, pupa w górę!

Nie musisz chodzić na siłownie, aby poprawić swoje zdrowie oraz wygląd. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw 5 ćwiczeń, które wykonując minimum 3 razy w tygodniu poprawisz wygląd swoich pośladków. 

Wszystkie poniższe ćwiczenia na pośladki możesz wykonać bez dodatkowego sprzętu w domu. Oczywiście możesz dodać do swojego treningu hantle, aby zwiększyć ciężar. Osiągniesz dzięki temu szybsze i lepsze efekty. Najważniejsza jest systematyczność, to dzięki niej zdobędziesz swój zamierzony cel!

Ćwiczenie 1:

reklama
Warto przeczytać: 5 ćwiczeń na pośladki, które wykonasz bez wychodzenia z łóżka

Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:

Wykorzystaj krzesło do tego ćwiczenia


Ćwiczenie 4:


Ćwiczenie 5:

Wykorzystaj krzesło do tego ćwiczenia


5 najlepszych ćwiczeń na pośladki dla kobiet Reviewed by Rafał on 20:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.