10-minutowy Trening Na Oponkę!

10-minutowy Trening Na Oponkę!

Oponka to zmora wielu kobiet. Jak sobie z nią poradzić? W walce z tkanką tłuszczową wokół brzucha należy wybrać taki zestaw treningowy, który będzie angażował do pracy mięśnie brzucha oraz jednocześnie tętno do stopnia umożliwiającego spalanie tłuszczu. Proste!

reklama
W tym pomocny będzie poniższy trening. Użyte ćwiczenia niezwykle mocno zmuszają mięśnie brzucha do pracy, przybliżając Cię do wymarzonej sylwetki i bycia szczęśliwą posiadaczką ciała bikini. Trening zajmuje zaledwie 10 minut, więc nie masz żadnej wymówki. 

Poniższy trening wideo sprawdzi się idealnie jako trening dodatkowy. Przed jego wykonaniem warto zrobić trening cardio lub interwałowy, który podkręci Twój metabolizm.
reklama
Czy można spalić tkankę tłuszczową z określonej partii ciała? Niestety tak pięknie to nie jest, ale tak jak opisaliśmy powyżej warto wybrać taki zestaw, który angażuje do pracy określoną partię ciała. Dodaj do tego odpowiednie odżywanie, a efekty pojawią się szybciej niż muślisz.

Poniżej przedstawiamy kilka artykułów, które pomogą Ci zrozumieć na czym polega zdrowe odżwywianie oraz dlaczego jest ono takie ważne.

reklama
Przed treningiem warto wykonać krótką rozgrzewką i stretchingiem na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.

10-minutowy Trening Na Oponkę! Reviewed by Sylwia on 16:27 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.