10-minutowy mocny trening na mięśnie brzucha

10-minutowy mocny trening na mięśnie brzucha

Postanowiliśmy znaleźć dla Ciebie trening na mięśnie brzucha, który będzie całkowicie inny niż te, które prezentowaliśmy wcześniej. 

reklama
Trening, który poniżej zobaczysz nie należy do najłatwiejszych. Podczas zaledwie 10 minut treningu gwarantujemy Ci, że poczujesz mięśnie, które podczas niego pracowały.

Autor treningu mówi o nim super tabata-dopiero po wykonaniu tego treningu możesz zrozumieć co miał na myśli. Trening trwa 10 minut i składa się z bardzo krótkiej rozgrzewki. Polecamy dodać tutaj jeszcze kilka dodatkowych ćwiczeń, które pozowała wykonać ten trening.

Trening składa się z cyklu ćwiczeń bardzo mocno angażujące mięśnie brzucha. Trening nie należy do łatwych treningów dlatego ważne, abyś wykonywała poniższe ćwiczenia wolniej, ale dokładniej. Do wykonania treningu przygotuj matę oraz wodę do picia.
reklama
Na samym końcu treningu krótkie rozciąganie.

Musisz przede wszystkim pamiętać, żeby osiągnąć piękny i płaski brzuch wymagać to będzie ciężkiej i systematycznej pracy. Nie wystarczą same ćwiczenia, aby osiągnąć cel. Do osiągnięcia trwałych efektów musisz skupić się na odpowiednim odżywianiu.

Poniżej przedstawiamy kilka artykułów, które pomogą Ci zrozumieć na czym polega zdrowe odżwywianie oraz dlaczego jest ono takie ważne.


Zobacz 10-minutowy trening na mięśnie brzucha.

reklama
Poniżej udosytępniamy trening wideo


10-minutowy mocny trening na mięśnie brzucha Reviewed by Sylwia on 11:32 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.