Rewelacyjny 15-minutowy trening pośladków do wykonania w domu [WIDEO]

Kształtne pośladki wyglądają rewelacyjnie w jeansach oraz krótkich szortach. Dlaczego miałabyś sobie odmawiać pięknego wyglądu? Nie musisz robić wiele. Wystarczy kilka razy w tygodniu przeznaczyć czas dla siebie i zadbać o swoje ciało nie tylko kosmetykami, ale także ćwiczeniami. W związku z tym mam dl Ciebie idealny trening na pośladki, który spełnił oczekiwania wielu.
reklama
Znasz już komputerowych trenerów od P4P? Ich treningi to nie przelewki. Tym razem przedstawiam Ci trening na mięśnie pośladków, który ujędrni je i nada pięknego kształtu. Aby zobaczyć efekty zaproponowanych ćwiczeń, autorzy treningu zalecają jego systematyczne wykonywanie 4 razy w tygodniu przez 4 tygodnie.
reklama

Trening na mięśnie pośladków przygotowany przez P4P trwa 15 minut. Składa się z 3 ćwiczeń, przy czym pierwsze wykonywane jest w 3 seriach po 30 powtórzeń, drugie w 2 seriach po 15 powtórzeń na lewą i prawą stronę oraz trzecie również w 2 seriach, jednak po 20 powtórzeń na każdą stronę.

Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.
reklama
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Facebooku
Rewelacyjny 15-minutowy trening pośladków do wykonania w domu [WIDEO] Reviewed by Sylwia on 17:03 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.