Likwidator Tłuszczu - Podejmij Wyzwanie Na Spalenie Tkanki Tłuszczowej!

Wyzwania treningowe należą do jednych z najlepszych sposobów na zmotywowanie do systematycznych ćwiczeń i utrzymania aktywności fizycnej. W związku z tym przygotowaliśmy wyzwanie, mające na celu zachowanie motywacji na najwyższym poziomie i przede wszystkim dążące do zmniejszenia poziomu tkanki tłuszczowej w Twoim ciele.

Plan treningowy składa się głównie z treningów, których zadaniem jest podkręcenie i przyspieszenie metabolizmu, a tym samym tempa spalania zbędnych kalorii i tkanki tłuszczowej nawet po zakończownych ćwiczeniach. Ty ćwiczysz a Twoje ciało spala kalorie przez cały dzień. Czy może być coś lepszego? Przygotowane treningi pozowlą także na polepszenie kondycji, wzmocnieie całego ciała i wymodelowanie sylwetki.

Jeżeli jesteś osobą początkującą staraj się zrobić tyle ile możesz - nic na siłę. Stopniowo zwiększaj liczbę powtórzeń. 
reklama

Każdy dzień jest osobno rozpisany tak, aby dużo łatwiej było Ci znaleźć trening  przechodzić z jednego dnia w następny. Każdego dnia dodany zostanie nowy trening, co ma być niespodzianką dla Ciebie.

źródło zdjęcia: http://www.besthealthmag.ca/best-you/fitness/how-to-get-abs-for-women/view-all/

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem wyzwania dokonać pomiarów swojego ciała. Dodatkowo zrób zdjęcie, aby porównać rezultaty przed i po. Jeżeli chcesz, aby efekty były dużo szybciej widoczne pamiętaj o zdrowym odżywianiu. Poniżej linki, które mogą się przydać podczas tego wyzwania:

Czy wiesz ile kalorii potrzebuje Twój organizm?

5 podstawowych błędów, jakie popełniasz w walce o płaski brzuch

Jak wyrzeźbić brzuch – Zobacz jak zaplanować swoją metamorfozę.

9 podstawowych zasad zdrowego odżywiania

reklama

Podsumowanie - czyli jak wszystko zacząć?!

1. Zaplanuj sobie odpowiednie posiłki. Bez odpowiedniego zdrowego odżywania niestety ciężko będzie zmienić swoje ciało.

2. Zrób zdjęcie

3. Zrób pomiary Twojego ciała

4. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony

Wyzwanie ma na celu Spalenie Tkanki Tłuszczowej, ale również poprawienie kondycji oraz wymodelownie ciała- będziemy pracować ciężko, ale o to własnie chodzi!

Poniżej znajdziesz treningi podzielone na każdy dzień. Kliknij na numer odpowiadający dniu danego treningu, a otworzy Ci się nowa strona z treningami. Niedziela jest dniem wolnym od treningów i czasem na regenerację. 


UWAGA!
Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.Likwidator Tłuszczu - Podejmij Wyzwanie Na Spalenie Tkanki Tłuszczowej! Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:02 Rating: 5

3 komentarze:

  1. Pierwszy trening zaliczony - super ! + fajny nowa ta nowa rozpiska :)

    OdpowiedzUsuń
  2. 3 dzień - pozytywna miazga :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne podejście to tego typu tematu :) Taka ilość czytelników tylko to potwierdza. Pozdrowienia :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.