Trening Total Body Modelujący i Wyszczuplający Całe Ciało! [wideo]

Ćwiczenie na poszczególne partie ciała są rewelacyjne, jednak musisz mieć więcej czasu na ich wykonanie. Idealnym rozwiązaniem i absolutnym fenomenem są trening total body, czyli pełne ćwiczenia modelujące, wyszczuplające i zmuszające do pracy całe ciało.
reklama
I taki właśnie jest trening zaproponowany przez trenerkę z Tone It Up. Każde ćwiczenie pokazane jest w wersji prostszej i trudniejszej dla chcących nieco podnieść poprzeczkę podczas ćwiczeń. Tu będziesz potrzebować hantli o wadze dostosowanej do siebie lub buletki z wodą, którą wykorzystasz jako obciążenie.


Trening trwa około 14  minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, dlatego wato wykonać je przed rozpoczęciem ćwiczeń. Trening ten stanowi świetny dodatek trenigu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Trening Total Body Modelujący i Wyszczuplający Całe Ciało! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:14 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.